Silesia Marathon w opinii uczestników

20.10.2023

Udostępnij w social

Ocena ogólna – 9,1 i ponad 50% zawodników oceniających całe wydarzenie na maksymalną notę 10 w skali od 0-10, tak oceniliście 15. jubileuszową edycję Silesia Marathon.  Jeśli do tego dodamy informację, że 65% uczestników ustanowiło w tym roku na trasach maratonu i półmaratonu swoje rekordowe wyniki, to pozostaje tylko pogratulować startu w bardzo dobrych zawodach.

Silesia Marathon choć ma dopiero 15 lat to jest to wydarzenie które chcemy ciągle rozwijać, a najważniejsza dla nas, organizatorów jest wzorowa organizacja oraz zadowolenie uczestników. Dlatego zaraz po tegorocznym biegu poprosiliśmy Was o ocenę. Otrzymaliśmy 1377 wypełnionych ankiet za które dziękujemy. Jest to ciekawy materiał na analizę. Zdajemy sobie sprawę, że są elementy wydarzenia które można poprawić i będziemy to robić, właśnie dzięki Wam.

 

Poniżej przedstawiamy kilka zestawień, które dzięki dużej próbie odnosimy do wszystkich uczestników.

21% startujących stanowiły kobiety (79% mężczyźni). Najliczniejsze grupy wiekowe to 31-40 lat oraz 41-50 lat. Obie reprezentowały po 35% zawodników.

Debiutantów było tylko 12%, za to ponad 39% stanowili zawodnicy doświadczeni, często startujący w biegach ulicznych.

 

Nie na każdych zawodach można ustanawiać rekordowe wyniki, ale cieszy nas, że ponad 93% uczestników jest zadowolone ze startu. Większość z Was dobrze przygotowała się do biegu.

Możemy nawet napisać, że swoją formę przygotowaliście wyśmienicie, aż 65% ankietowanych ustanowiło w tym roku swoje rekordowe wyniki!!! Gratulujemy.

 

Ideały w świecie nie istnieją, ale to nie znaczy, że nie można do nich dążyć. Na pewno rzetelnie przeanalizujemy Wasze krytyczne uwagi.

 

Cieszy nas, że zdecydowana większość z Was docenia zaangażowanie i wkład pracy całego zespołu oraz setek wolontariuszy. Dopinguje nas to do dalszej wytężonej pracy nad kolejną edycją.

Świetna organizacja, wszystko bardzo czytelnie oznakowane i dograne wszystkie szczegóły, od startu do mety (i za metą – punkty żywnościowe, wybór posiłku wege / mięsny) – nie miałem wątpliwości np. „gdzie mam teraz iść”, płynny ruch uczestników przez całą imprezę; dziękuję i do zobaczenia w przyszłym roku!

Organizacja tak wielkiej imprezy wymaga ogromnego zaangażowania ludzi, środków.. I tak było!! BRAWO WY!! 👏👏👏”

Everything was well organised. The water and food was properly balanced during the race and the end was perfect with all the supporters. The t-shirt and the medal are great.

Cała organizacja biegu silesia maraton była na wysokim poziomie..emocje i finish w kotle … mega. Doping wolontariuszy ich zaangażowanie i uśmiech na trasie Super.. I kibice ❤️❤️❤️ niezastąpieni.

Jestem bardzo zadowolony Startuje w różnych zawodach biegowych od około 10 lat , na chwilę obecną był to najlepiej zorganizowany bieg w jakim uczestniczyłem. Finisz na stadionie to jest wisienka na torcie Dziękuję za dobrą zabawę i mam nadzieję do zobaczenia w przyszłym roku.

To tylko niewielka część wpisów oceniających nasz projekt.

 

Na koniec warto napisać, że 93% zawodników poleca udział w Silesia Marathon. Dlatego już dziś zapraszamy na start kolejnej edycji, która odbędzie się 6 października 2024 roku.
Warto tę datę zapisać w kalendarzu!

Bądź z nami na bieżąco
Skip to content