ELITE TEN CLUB

18.03.2024

Udostępnij w social

Przed nami kolejna edycja Silesia Marathon. Już po raz 16. spotkamy się na starcie maratonu, ale będzie to też 20. edycja Silesia Półmaraton oraz  6. start Silesia Ultramaratonu.

6 października wszyscy celebrować będziemy biegowe święto z metą na Narodowym Stadionie Lekkoatletycznym.
Naturalną rzeczą jest, że grupa najwierniejszych zawodników, którzy ukończyli wszystkie dotychczasowe edycje maratonu (28 osób) i półmaratonu (2 osoby) będzie się wykruszać, bo metryki nie da się oszukać. Dlatego będziemy rozwijać ubiegłoroczny projekt  – ELITE TEN CLUB.  Doceniamy wszystkich którzy pokochali nasze wydarzenie i są z nami tak często, jak tylko mogą.

ETC to elitarna grupa, do której przynależność jest uwarunkowana tylko jednym punktem – startem w dziesięciu edycjach Silesia Marathon. Nie ma znaczenia, czy były to starty na dystansie półmaratonu, maratonu czy biegu ultra, a także czy dziesięć startów następowało po sobie, czy w krótszych lub dłuższych przerwach. Do ELITE TEN CLUB może należeć każda biegaczka i każdy biegacz, którzy ukończyli dziesięć z wszystkich 15 dotychczasowych edycji biegu.

Projekt nie jest wyłącznie jednoroczną akcją, a więc jeśli macie za sobą np. „tylko” 5 lub 7 startów, to nic nie stoi na przeszkodzie, byście za kolejnych kilka lat dołączyli do tego wyjątkowego grona biegaczy.

Udział w ELITE TEN CLUB jest bezpłatny!

Oprócz przynależenia do prawdziwej ELITY Silesia Marathon, zawodnicy będą mogli liczyć na dodatkowe bonusy. W ubiegłym roku ponad 60 zawodników dołączyło do klubu. Z uwagi na fakt, iż przez 16 lat zmienialiśmy system informatyczny związany z biegiem, wydarzenie obsługiwane było przez różne firmy zajmujące się pomiarem czasu, a i sami zawodnicy zmieniali swoje dane/nazwiska, to prosimy o zgłaszanie akcesu do ETC Silesia Marathon przez nasz formularz kontaktowy (wybierając pole kontaktu ELITE TEN CLUB).
W zgłoszeniu prosimy o wymienienie lat, w których startowaliście w naszym wydarzeniu. Powinno ich być minimum 10. Kontakt >>>.

 

Zawodnicy ETC, oprócz honorowego przynależenia do grona wyjątkowych biegaczy, otrzymują możliwość rozgrzewki przed startem w specjalnym miejscu, jakim jest główna arena naszego wydarzenia – bieżnia Stadionu Śląskiego oraz prawo do ustawienia się w pierwszej linii startu. Ponadto dla zawodników ELITE TEN CLUB będziemy chcieli przygotować dodatkowe benefity o których będziemy sukcesywnie informować.

 

Bądź z nami na bieżąco
Skip to content