Medal Silesia Marathon 2023

03.08.2023

Udostępnij w social

Przyszła pora na prezentację tegorocznych medali. 15. edycja zobowiązuje, ale nie odchodzimy od dotychczasowej tradycji. Medal  ma być okrągły i w tym roku też taki będzie. Dodatkowo jubileuszowy medal będzie największy z dotychczasowych, utrzymany w eleganckim, klasycznym stylu.

Medal nawiązuje do znanego już Wam wzoru z oficjalnej koszulki biegu. Na awersie medali widnieje nazwa biegu i numer edycji, na rewersie zaś znalazły się nazwy miast przez które biegnie trasa, dystans, data oraz nazwa Waszej wierny wizerunek Stadionu Śląskiego z lotu ptaka. Znalazło się też miejsce na grawer z Waszym imieniem i osiągniętym wynikiem. Wszystko to znalazło się na klasycznym okrągłym kształcie a jego wielkość na pewno każdy z Was poczuje na szyi. Prawdziwy ciężar biegowych osiągnięć.
Szarfy medali ozdabia logo biegu oraz znak herbowy Województwa Śląskiego, partnera głównego wydarzenia.

Postanowiliśmy pozostać wierni kolorystyce z ubiegłych lat, a co za tym idzie maratończycy otrzymają medale w kolorze niebieskim, półmaratończycy cieszyć się będą krążkami w odcieniach czerwieni, a utramaratończycy nagrodzeni będą trofeum w szarościach i srebrze.

 

.

FINISHER Silesia Marathon

 

Drodzy biegacze, poza okazałymi medalami przygotowaliśmy dla Was w tym roku jeszcze jedną niespodziankę.
Z okazji 15. edycji każdy uczestnik będzie mógł już wkrótce zamówić PINS FINISHERA!
Medal zapewne zawiśnie na ścianie z Waszymi trofeami, a pins/przypinka pasuje do każdego stroju na miasto. Można go też przypiąć do torby sportowej lub w innym dowolnym miejscu, tak by móc pochwalić się swoim sportowym osiągnięciem. A na pewno warto się nim chwalić!Pins można zamówić internetowo po zalogowaniu na konto zawodnika, zaznaczając odpowiednią opcję w części „Dodatkowe opłaty”. Przygotowana została wersja maratońska i dla uczestników półmaratonu.

UWAGA! Liczba pinsów jest limitowana!

 

 

Zapisz się!
 

 

Widzimy się 1 października na Stadionie Śląskim!

Bądź z nami na bieżąco
Skip to content