Zapraszamy do konkursu z Mizuno – Partnerem Sportowym Silesia Marathon

06.03.2024

Udostępnij w social

Z przyjemnością ogłaszamy nową inicjatywę dla wszystkich amatorów biegania – konkursy dla wszystkich uczestników październikowych wydarzeń biegowych: Silesia Marathon, Silesia Półmaraton, Silesia Ultramarathon, w których co miesiąc będziecie mieli okazję zdobyć wyjątkową parę butów Mizuno Wave Rider 27

 

Jak mogę wziąć udział?

Do udziału zapraszamy biegaczy, którzy zarejestrowali się i opłacili swój start w jednym z następujących biegów: 16. Silesia Marathon, 20. Silesia Półmaraton lub 6. Silesia Ultramarathon, a szczegółowe informacje dotyczące kolejnych edycji konkursu będą dostępne wraz z regulaminem na naszych mediach społecznościowych (Facebook i Instagram)

 

Co mogę wygrać?

Każdego miesiąca jedna szczęśliwa osoba otrzyma główną nagrodę – parę doskonałych butów MIZUNO WAVE RIDER 27 to buty oferujące imponującą amortyzację i zwrot energii. MIZUNO WAVE łączy amortyzacja i stabilność z uczuciem szybkości i wsparciem dla płynnego przenoszenia ciężaru. PIANKA MIZUNO ENERZY wypełnia podeszwę środkową, poprawia również amortyzację buta i oddaje energię. Nowa konstrukcja cholewki delikatnie otula stopę, a całkowita waga buta została zmniejszona o pięć gramów. To but dla każdego – od początkujących biegaczy po osoby trenujące do maratonów, które chcą mieć buty do biegania!

 

Dlaczego Mizuno?

Mizuno to firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji obuwia sportowego. Ich buty zdobywają uznanie biegaczy na całym świecie, dzięki innowacyjnym technologiom, lekkości i trwałości. Wybierając Mizuno, stawiasz na jakość i profesjonalizm.
Zapraszamy do udziału w naszym konkursie i doświadczania radości biegania w najnowszych modelach butów Mizuno! Nie przegap okazji na podniesienie komfortu swojego biegowego treningu. Sprawdź naszą stronę 6 każdego miesiąca i bądź gotowy na zdobycie wyjątkowej nagrody.

 

Konkurs nr 1 – „Pokaż, jak trenujesz”.
„Pokaż, jak trenujesz”. W ciągu 7 dni (czyli do 13 marca 2024 r. włącznie) prześlij nam w komentarzu zdjęcie lub film i pochwal się, jak przygotowujesz się do jesiennego startu w naszej imprezie.
➡ Zwycięzcę/zwyciężczynię konkursu nr 1, który/a otrzyma buty MIZUNO WAVE RIDER 27, ogłosimy do 20 marca 2024 r. w naszych mediach społecznościowych
➡ Zwycięzca/zwyciężczyni ma obowiązek zamieścić post na swoim profilu w mediach społecznościowych (Instagram lub Facebook), na którym zaprezentuje buty MIZUNO WAVE RIDER 27 wraz z hashtagiem #MarathonMizuno
Kolejna edycja za miesiąc 6 kwietnia. Szczegółowe informacje znajdziecie na naszych mediach społecznościowych.

Biegaj z pasją, biegaj z Mizuno!

Ogólny regulamin konkursów znajdziecie >>>TUTAJ<<<.

Bądź z nami na bieżąco
Skip to content