Wyjątkowa koszulka na X edycję!

Prezentujemy oficjalny projekt tegorocznej koszulki PKO Silesia Marathon. W ramach opłaty startowej każdy uczestnik maratonu i półmaratonu otrzyma w pakiecie koszulkę techniczną. Przygotowaliśmy okolicznościowe koszulki w wersji damskiej lub męskiej.

W tym roku czeka nas wyjątkowa edycja, wyjątkowa musi być też koszulka. Na przygotowanej koszulce dominuje eleganckie połączenie granatu i złota, a elementy graficzne w postaci linii mają podkreślać miejsce finiszu na bieżni największego stadionu lekkoatletycznego w Polsce – Stadionu Śląskiego.

Silesia Marathon już od pierwszej edycji oferował uczestnikom wysokiej jakości koszulki techniczne w pakiecie startowym i jako pierwsza impreza biegowa w Polsce wprowadził koszulki techniczne w wersji damskiej. Uczestnicy chwalą je za jakość i oryginalne projekty graficzne do tego stopnia, że nieprzerwanie od 2015 roku koszulka z PKO Silesia Marathon zajmuje miejsce na podium w głosowaniu użytkowników portalu MaratonyPolskie.pl na „Najpiękniejszą koszulkę z imprez biegowych w Polsce”.

Mamy nadzieję, że tegoroczna koszulka znajdzie równie duże uznanie w Waszych oczach, będzie miłą pamiątką z tegorocznego biegu a część z Was wystartuje w niej w największej biegowej imprezie na Śląsku 7 października br.

 

Poniżej przedstawiamy wymiary w centymetrach abyście mogli łatwiej dobrać rozmiar odpowiedni dla siebie. W przypadku osób już zarejestrowanych można dokonać zmiany rozmiaru w edycji zgłoszenia po zalogowaniu się na swoje konto do 31 sierpnia.