Wygraj samochód na PKO Silesia Marathon

Dla uczestników X edycji PKO Silesia Marathon nasz partner, Lellek Gliwice, przygotował dwie wyjątkowe nagrody. Wygrać może każdy, niezależnie od uzyskanego w dniu zawodów wyniku.
Spośród wszystkich uczestników, którzy wypełnią formularz zgłoszeniowy i odpowiedzą na pytanie konkursowe, jury wybierze zwycięzców – po jednym spośród maratończyków i biegaczy mierzących się z dystansem półmaratonu.
Pytanie konkursowe łatwe i przyjemne:
Dlaczego warto biegać?
 Nagrodzone zostaną najbardziej kreatywne odpowiedzi. Formularz będzie dołączony do pakietu startowego, a wypełnić i oddać go należy w biurze zawodów, do specjalnie oznakowanej urny Lellek Gliwice.
Dla uczestnika maratonu, który zostanie wybrany jako laureat konkursu, Lellek Gliwice przewidział nagrodę w postaci samochodu Audi Q5 (na 42 dni). Natomiast dla szczęśliwego uczestnika półmaratonu nagrodą będzie Volkswagen Tiguan Allspace (na okres 21 dni).
Wraz z partnerem mamy nadzieję, że w ten sposób uda nam się ukoić pobiegowe zmęczenie i sprawić, aby zwycięzcy konkursu przez najbliższe dni mogli pokonywać kolejne kilometry wyłącznie w komfortowych warunkach. 🙂
Pełny regulamin konkursu znajdziecie tutaj >>>>>
Ogłoszenie zwycięzców nastąpi w poniedziałek 8 października, a wyniki opublikowane zostaną na naszym profilu na Facebooku.
Zapraszamy do udziału!
UWAGA!