Wygraj samochód Audi od Lellek Group!

Dziś w siedzibie Lellek Group w Gliwicach podpisana została umowa o współpracy z nowym partnerem, Grupą Lellek. Umowę podpisali: Grzegorz Wieszołek, Dyrektor Zarządzający Grupy Lellek reprezentujący salony marek Audi, Seat, Skoda i Volkswagen w Gliwicach oraz Bohdan Witwicki, Dyrektor Silesia Marathon.

Grupa Lellek chcąc przeobrazić swój wizerunek, wychodzi poza tradycyjną kategorię salonu samochodowego. W tym roku wspiera również i nas.


Miłym akcentem krótkiej ceremonii było przekazanie oficjalnej koszulki tegorocznego maratonu. Trafiła ona w godne ręce, Pan Grzegorz Wieszołek, na co dzień zarządza dużą grupą salonów Grupy Lellek, ale jest również pasjonatem biegania. Startował już w poprzednich edycjach PKO Silesia Marathon.
W spotkaniu w Gliwicach wzięli również udział ambasadorzy Silesia Marathon. Mogli poznać ofertę Grupy Lellek. Dziś możemy potwierdzić, że również każdy z Was będzie miał taką okazję. Dwa wybrane samochody marki Audi trafią w tym roku do uczestników naszego wydarzenia.

Szanse ma każdy. Więcej informacji wkrótce.