VII Mistrzostwa Śląska w Maratonie, Półmaratonie i Ultramaratonie

05.09.2022

Udostępnij w social

Start 14. edycji Silesia Marathon zbliża się wielkimi krokami! Już 2 października będziecie mogli zmierzyć się z trasą wiodącą przez najpiękniejsze zakątki Górnego Śląska. Co roku organizowane przez nas wydarzenie ściąga do serca naszego regionu tysiące biegaczy, którzy pragną zmierzyć się z królewskim dystansem, półmaratonem lub 50-kilometrowym biegiem ULTRA. Cieszymy się, że tak wielu z Was chce wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu i wspólnie z nami przeżyć wielkie sportowe emocje.

Wzorem ubiegłych lat wyróżnić chcemy biegaczy będących mieszkańcami naszego rodzimego regionu – Śląska. Dlatego już po raz siódmy zorganizujemy Mistrzostwa Śląska w Maratonie, Półmaratonie i Ultramaratonie o Puchar Marszałka Województwa Śląskiego Jakuba Chełstowskiego.

W jaki sposób można wziąć udział w rywalizacji Mistrzostw Województwa Śląskiego? Wystarczy dokonać rejestracji na oficjalnej stronie biegu i być mieszkańcem województwa śląskiego. Niepotrzebne są dodatkowe zgłoszenia. Wszyscy spełniający powyższe wymagania automatycznie biorą udział w klasyfikacji, a zwycięzcami zostają najszybsi Ślązacy i Ślązaczki wszystkich trzech dystansów.

Tradycyjnie już metą wszystkich biegów będzie Stadion Śląski – Narodowy Stadion Lekkoatletyczny. Jak potwierdzają tysiące biegaczy – finisz na bieżni Kotła Czarownic jest gwarancją niezapomnianych wrażeń.

 

Chcesz dołączyć do Bohaterów na Stadionie Śląskim?

Zapisz się!
 

 

Bądź z nami na bieżąco
Skip to content