Jaki jest termin działań wolontariuszy?

Silesia Marathon 2020 odbędzie się 4 października 2020 r., start maratonu planujemy o 9.00 (o 8.30 start ultramaratonu, a o 10.45 start półmaratonu). Ale wolontariusze tego dnia zaczną swoją pracę znacznie wcześniej – spotkanie z nimi planujemy na godz. 6.00 rano. Dzięki temu wszyscy wolontariusze znajdą się na swoich stanowiskach w odpowiednim czasie, będą mogli przygotować się do działań, a wcześniej poznają się z wolontariuszami wykonującymi podobne zadania, odbiorą koszulki i pakiety żywnościowe.

3 października zaprosimy chętnych do obsługi biegu Mini Silesia Marathon o Puchar Radia RMF FM (planujemy zaangażować tego dnia ok. 60 wolontariuszy).

Od 2 października rozpoczniemy pracę w biurze zawodów czyli w miejscu, gdzie wszyscy uczestnicy maratonu i półmaratonu odbiorą swoje pakiety startowe.

W okresie od 1 marca do końca października 2020 roku zapraszamy do współpracy wszystkie osoby które chciałyby włączyć się w działania organizacyjne, których nie brakuje przez większą część roku. Fundacja Silesia Pro Active posiada swoje biuro na terenie Stadionu Śląskiego.