Spraw sobie wyjątkową pamiątkę !

23.08.2023

Udostępnij w social

Startujesz w Silesia Marathon? Spraw sobie wyjątkową pamiątkę!

Dla wszystkich uczestników Silesia Marathon, który odbędzie się
1 października, przygotowaliśmy specjalną ofertę wraz z Agencją Fotografii Sportowej Press Focus. Obejmuje ona profesjonalną sesję zdjęciową, a także spersonalizowany film z trasy biegu. To wspaniałe pamiątki, którymi będziecie mogli się pochwalić np. na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Sesja zdjęciowa po zakończeniu Silesia Marathon


Sportowcy pozują fotoreporterom, z dumą prezentując medale. Taki obrazek widzieliście zapewne wielokrotnie. W 2022 roku nasi partnerzy – firma Press Focus – zorganizowali profesjonalną sesję zdjęciową dla zawodniczek i zawodników, którzy stanęli na podium Silesia Marathon na wszystkich trzech dystansach – maratonu, półmaratonu oraz ultramaratonu. Przed obiektywem stanęli m.in. Andrzej Rogiewicz i Anna Bodnar, triumfatorzy biegu na „królewskim” dystansie.

Hasło naszych zawodów to „Twój bieg. Twoje zwycięstwo”. 1 października 2023 r. będziecie mogli celebrować to zwycięstwo w wyjątkowy sposób. Zapraszamy do wzięcia udziału w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Plan jest następujący: wbiegacie na metę na Stadionie Śląskim, a następnie udajecie się do studia, w którym czekać będą na Was fotoreporterzy agencji Press Focus. Gesty zwycięstwa, prężenie „bicków”, gryzienie medalu – to wszystko macie gwarantowane! Cena sesji zdjęciowej wynosi 80 zł

 

 

Film z trasy Silesia Marathon


„Wiesz, jak przyspieszyłem na finiszu?” – takie słowa często można usłyszeć w tłumie maratończyków na mecie. Po tegorocznej edycji Silesia Marathon będziecie mogli nie tylko o tym opowiadać, ale także to pokazać i pochwalić się przed rodziną czy znajomymi! 

W kilku punktach na trasie Silesia Marathon, w pobliżu mat do pomiaru czasu, będą rozstawione kamery. Nasz partner Press Focus zadba także o strefę mety – tak, by każdy z „finisherów” został uwieczniony w tym szczególnym dla niego momencie.

Ułatwimy Wam zadanie – specjalne tablice informować będą o tym, gdzie znajdują się kamery. Uśmiechajcie się i machajcie do nich podczas biegu, a kilkanaście dni po zakończeniu zawodów otrzymacie fantastyczną pamiątkę – spersonalizowany film. Koszt tej usługi wynosi 80 zł.

 

 

 

Wszystkie te usługi możecie domówić na swoim koncie zawodnika, zaznaczając odpowiednią opcję przy swoim zgłoszeniu i dokonując opłaty.

Bądź z nami na bieżąco
Skip to content