Silesia Marathon CLUB

20.01.2021

Udostępnij w social

Planujesz zakup swoich pierwszych biegowych butów, a może jesteś biegaczem, który ma za sobą kilka startów w biegach ulicznych. Biegasz od 2-3 lat, a może jesteś już doświadczonym maratończykiem, który przebiegł kilkanaście tysięcy kilometrów. To dla Was, pasjonatów biegania i sympatyków Silesia Marathon tworzymy Silesia Marathon CLUB.

Przez 13 lat Silesia Marathon towarzyszą pojedyncze osoby i grupy biegowe utożsamiające się z naszą imprezą. Siłą Silesia Marathon jest świetna atmosfera, którą tworzą ludzie przesiąknięci pasją biegania. Wsłuchując się w ich potrzeby, tworzymy Silesia Marathon Club – miejsce, w którym będzie mógł odnaleźć się każdy sympatyk biegu. Nieważne czy stawiasz pierwsze biegowe kroki, czy zaliczyłeś kilka startów. Silesia Marathon Club to miejsce, gdzie pomożemy Ci jeszcze lepiej przygotować się do realizacji Twoich sportowych planów. To miejsce, w którym dzielić się będziemy doświadczeniem i wiedzą. Chcemy, by Silesia Marathon Club zrzeszał osoby, które chcą wspólnie z nami rozwijać Silesia Marathon i mieć wpływ na kształt wydarzenia, z którego wszyscy będziemy dumni dodając cząstkę siebie.

Nie pytaj, co klub może dla ciebie zrobić – zapisz się, dołącz do nas i zróbmy to wspólnie.
Formuła klubu jest otwarta, nie będziemy narzucać kierunków działania. Celem nadrzędnym jesteś Ty, Twoje pomysły i Twoje potrzeby. Najważniejsza będzie dobra atmosfera i współpraca wszystkich jego członków tak, by przynależność do klubu była nie tylko satysfakcją, ale i nobilitacją w biegowym świecie.
Członkowie klubu spotykają się na cotygodniowych treningach a od maja, raz w miesiącu zapraszamy na treningi otwarte na których każdy chętny może porozmawiać o naszej pasji do biegania i potrenować wspólnie z klubowiczami.

Masz pytania? Zachęcamy do kontaktu >>>

 

 

Zapraszamy więc wszystkich chętnych – czekamy na Ciebie.
Zapisz się!

 

Zapisy do klubu trwają cały czas. Liczba członków jest nieograniczona.

Tak. Opłata wynosi 150 zł rocznie.

Tak, do klubo może należeć każdy, wystarczy zgłosić się przez poniższy formularz:

Zapisz się!

Każdy członek Silesia Marathon Club otrzyma od nas dedykowany pakiet klubowy obejmujący m.in. koszulkę klubową, ale i drobne upominki. Planujemy również organizować dostępne wyłącznie dla klubowiczów spotkania i treningi, na których doświadczeni specjaliści i trenerzy będą przekazywać wiedzę z wielu obszarów sportu, odżywiania, zdrowia. Wspólnie z partnerami biznesowymi klubu przygotowane zostaną zniżki dedykowane klubowiczom. Obecnie klubowiczom przysługuje 30% zniżki na opłaty startowe.

Load More

Kwiecień 2023, Ustroń – wyjazd szkoleniowy

Kwiecień 2023, Stadion Śląski – spotkanie treningowo-szkoleniowe

Maj 2023, Katowice;  spotkanie szkoleniowe – testujemy obuwie biegowe

Bądź z nami na bieżąco
Skip to content