Silesia Marathon CLUB

Planujesz zakup swoich pierwszych biegowych butów, a może jesteś biegaczem, który ma za sobą kilka startów w biegach ulicznych. Biegasz od 2-3 lat, a może jesteś już doświadczonym maratończykiem, który przebiegł kilkanaście tysięcy kilometrów. To dla Was, pasjonatów biegania i sympatyków Silesia Marathon tworzymy Silesia Marathon CLUB.

Przez 12 lat Silesia Marathon towarzyszą pojedyncze osoby i grupy biegowe utożsamiające się z naszą imprezą. Siłą Silesia Marathon jest świetna atmosfera, którą tworzą ludzie przesiąknięci pasją biegania. Wsłuchując się w ich potrzeby, tworzymy Silesia Marathon Club – miejsce, w którym będzie mógł odnaleźć się każdy sympatyk biegu. Nieważne czy stawiasz pierwsze biegowe kroki, czy zaliczyłeś kilka startów. Silesia Marathon Club to miejsce, gdzie pomożemy Ci jeszcze lepiej przygotować się do realizacji Twoich sportowych planów. To miejsce, w którym dzielić się będziemy doświadczeniem i wiedzą. Chcemy, by Silesia Marathon Club zrzeszał osoby, które chcą wspólnie z nami rozwijać Silesia Marathon i mieć wpływ na kształt wydarzenia, z którego wszyscy będziemy dumni dodając cząstkę siebie.

Nie pytaj, co klub może dla ciebie zrobić – zapisz się, dołącz do nas i zróbmy to wspólnie.
Formuła klubu jest otwarta, nie będziemy narzucać kierunków działania. Celem nadrzędnym jesteś Ty, Twoje pomysły i Twoje potrzeby. Najważniejsza będzie dobra atmosfera i współpraca wszystkich jego członków tak, by przynależność do klubu była nie tylko satysfakcją, ale i nobilitacją w biegowym świecie.

 

Zapraszamy więc wszystkich chętnych – czekamy na Ciebie.
Zapisz się!

 

Zapisy do klubu będą uruchamiane cyklicznie. Aktualnie przyjmujemy zapisy do 15 września.

Tak. Opłata wynosi 150 zł rocznie, a dla osób które zapisały się na jeden z biegów w ramach Silesia Marathon 2021 (maraton, półmaraton, ultramaraton) opłata wynosi 120 zł.

Tak, do klubo może należeć każdy, wystarczy zgłosić się przez poniższy formularz:

Zapisz się!

Każdy członek Silesia Marathon Club otrzyma od nas dedykowany pakiet klubowy obejmujący m.in. koszulkę klubową, ale i drobne upominki. Planujemy również organizować dostępne wyłącznie dla klubowiczów spotkania i treningi, na których doświadczeni specjaliści i trenerzy będą przekazywać wiedzę z wielu obszarów sportu, odżywiania, zdrowia. Wspólnie z partnerami biznesowymi klubu przygotowane zostaną zniżki dedykowane klubowiczom. W kolejnych latach klubowicze będą mieli dostęp do zniżek w opłatach startowych.

Load More

 

 

 

Przez kilka lat rozbudowywaliśmy naszą ekipę ambasadorów, miłośników największego maratonu na Górnym Śląsku. Dziś większość z nich zostało członkami Silesia Marathon CLUB.

Poniżej przedstawiamy Wam sylwetki naszych dotychczasowych ambasadorów:

 

DAREK BYTNIEWSKI TOMASZ GRZEGORCZYK KASIA GUZGAN EDMUND JASTRZEMBSKI
_ _ _ _
JAKUB KRUPA OLA MĄDZIK PRZEMEK NAWROCKI TOMASZ OPUCHLIK
_ _ _ _
RAFAŁ PIETROSZEK KAROLINA PISKOR EWELINA PUCHAŁA PIOTR PUCHAŁA
_ _ _ _
MAREK SOREMSKI ANNA STAROSTA
KRYSTIAN STAWARCZYK GRZEGORZ WAWRZYCZEK
_ _ _ _
MAREK WENDREŃSKI PATRYCJA WŁODARCZYK MACIEJ ŻMIJEWSKI PAWEŁ ŻUK
_ _ _ _