Silesia Marathon 2023 – Twój bieg. Twoje zwycięstwo!

15.12.2022

Udostępnij w social

Już wkrótce nadejdzie moment, w którym wielu z Was podejmie swoje noworoczne postanowienia. Jesteśmy pewni, że dla większości z Was jednym z głównych celów na nadchodzący rok będzie ukończenie biegu długodystansowego. Chcąc wyjść naprzeciw Waszym planom i przyczynić się do energicznego wbiegnięcia w nowy rok, rozpoczynamy zapisy na Silesia Marathon 2023! Chcecie pomóc sobie w wytrwaniu w postanowieniach? Gwarantujemy, że nic tak nie motywuje do sumiennych treningów jak zarezerwowany numer startowy!

Silesia Marathon to od wielu lat jedna z najważniejszych imprez biegowych w kraju, która na swój start przyciąga tysiące biegaczy spragnionych niezapomnianych sportowych wrażeń. Niespotykana nigdzie indziej trasa prowadząca przez najpiękniejsze zakątki czterech śląskich miast (Katowic, Siemianowic Śląskich, Mysłowic i Chorzowa), perfekcyjna organizacja biegu, tysiące kibiców i meta na wyjątkowym Stadionie Śląskim – to składowe naszego wydarzenia, które biegacze cenią sobie najbardziej.

 

Bieg wystartuje spod bram Stadionu Śląskiego 1 października 2023 roku. W ramach wydarzenia zorganizowane zostaną biegi na trzech dystansach. Uczestnicy mają do wyboru bieg główny, czyli jubileuszowy 15. Silesia Marathon oraz dwa biegi towarzyszące: 18 Silesia Półmaraton i 5. Silesia Ultramarathon, którego trasa mierzy 50 km.

 

Rejestracja na każdy z tych biegów jest już aktywna. Decyzję o starcie warto podjąć jak najszybciej, ponieważ  tylko do końca lutego możecie skorzystać z najniższej opłaty startowej.

 

 

 

Nie zwlekaj! Podejmij wyzwanie i dołącz do Bohaterów Silesia Marathon 2023!

 

 

 

Zapisz się!

 

 

 

Widzimy się 1 października na Stadionie Śląskim!
Twój bieg. Twoje zwycięstwo!

 

 

Pełne regulaminy biegów dostępne są tutaj:
15. Silesia Marathon
18. Silesia Półmaraton
5. Silesia Ultramarathon

 

 

 

Bądź z nami na bieżąco
Skip to content