Silesia Marathon 2022 okiem kamery

18.10.2022

Udostępnij w social

Za nami kolejna edycja Silesia Marathon zakończona sportowym sukcesem tysięcy jej uczestników. Serdecznie zapraszamy wszystkich do obejrzenia galerii zdjęć z imprezy oraz oficjalnej relacji filmowej. Ci z Was, którzy uczestniczyli w tegorocznym wydarzeniu będą mieli okazję, by jeszcze raz przeżyć niesamowite emocje towarzyszące pokonywaniu trasy naszego biegu i finiszowaniu na bieżni wyjątkowego Stadionu Śląskiego. Ci zaś, którzy nie zdecydowali się na udział w naszych zawodach, z pewnością nabiorą ochoty na start w przyszłorocznej edycji!

 

>>>GALERIA<<<

 

 

 

 

Jak co  roku możecie także odnaleźć swoje zdjęcia zdjęcia z trasy i mety biegu na stronie FotoMaraton.

Zdjęcia wyszukuje się za pomocą wyszukiwarki twarzy, która skutecznie wychwytuje wszystkie kadry, gdzie widoczny jest zawodnik. W razie problemów piszcie na adres: info@fotomaraton.pl  – ekipa FotoMaraton.pl pomoże wyszukać Wasze zdjęcia.

 

 

 

Swoje zdjęcia z biegu znajdziecie również na stronie RunPixie.  Wystarczy, że po wejściu w ich witrynę wpiszecie swój numer startowy. Ponieważ RunPixie dopiero rozpoczyna swoją działalność, obowiązuje cennik promocyjny: za 29,99 zł możecie pobrać wszystkie swoje zdjęcia.

 

 

Do zobaczenia na Stadionie Śląskim 1 października 2023 r.!

 

Bądź z nami na bieżąco
Skip to content