Ruszyły zapisy na Silesia Marathon 2022!

12.01.2022

Udostępnij w social

Silesia Marathon to jedna z najważniejszych imprez biegowych w kraju, która nieprzerwanie od wielu lat ściąga na Śląsk tysiące biegaczy spragnionych niezapomnianych sportowych wrażeń. Niespotykana nigdzie indziej trasa prowadząca przez najpiękniejsze zakątki Śląska usytuowane na terenie czterech miast, perfekcyjna organizacja biegu, tysiące kibiców i meta na wyjątkowym Stadionie Śląskim to najważniejsze składowe naszego wydarzenia, które na pasjonatów biegania działają jak magnes.

Styczeń to świetna okazja do wyznaczania sobie nowych celów i tworzenia planów na cały rok – także tych sportowych. Dla wszystkich tych, którym marzy się stanięcie na mecie Silesia Marathon, mamy świetną wiadomość! Zapisy na tegoroczną edycję właśnie się rozpoczęły!

Silesia Marathon tradycyjnie wystartuje spod bram Stadionu Śląskiego w pierwszą niedzielę października. W ramach wydarzenia zorganizowane zostaną biegi na trzech dystansach: maratonu, półmaratonu i 50-kilometrowego ultramaratonu. Rejestracja na każdy z tych biegów jest już aktywna. Jak co roku na otwarciu zapisów możecie skorzystać z promocyjnej opłaty startowej, która obowiązywać będzie do 28 lutego.

 

Nie zwlekaj! Podejmij wyzwanie i zawalcz na trasie Silesia Marathon 2022!

Zapisz się!

Widzimy się 2 października na Stadionie Śląskim!

 

Pełne regulaminy biegów dostępne są tutaj:

Bądź z nami na bieżąco
Skip to content