Ruszyły zapisy na Mini Silesia Marathon

Wiemy, że wielu z Was czeka na tegoroczny Mini Silesia Marathon o Puchar Radia RMF. Można na nim poczuć klimat masowej imprezy, rozpocząć przygodę z bieganiem albo potraktować go jako przebieżkę przed niedzielnym wyzwaniem maratońskim.

Zapisy właśnie ruszyły!

W tym roku nasz wyjątkowy bieg wystartuje 6 października o 11:00 sprzed bram Stadionu Śląskiego, a metą biegu po raz pierwszy będzie bieżnia lekkoatletyczna legendarnego już Kotła Czarownic.

Cała trasa poprowadzona została na terenie Parku Śląskiego, obok między innymi takich atrakcji jak Śląskie Wesołe Miasteczko czy Ogród Zoologiczny. Jej szczegółowy przebieg możecie sprawdzić tutaj >>>

Podobnie jak w latach ubiegłych, tak i teraz bieg będzie bezpłatny, a każdy uczestnik otrzyma w pakiecie startowym żółtą koszulkę RMF FM.

Limit zapisów drogą elektroniczną wynosi 1800 miejsc – prosimy o przemyślane zapisy tak, by nie blokować miejsc dla tych, którzy naprawdę chcą wystartować. Dodatkowe 200 numerów startowych zostanie uruchomione 6 października w biurze zawodów, znajdującym się na terenie Stadionu Śląskiego.

Do zobaczenia!