Ruszyły zapisy na 10. PKO Silesia Marathon

Można już rejestrować się na na jubileuszową, 10. edycję PKO Silesia Marathon. Zawody rozegrane zostaną 7 października 2018 roku. Do startu maratonu pozostało niecałe 300 dni i warto już dziś podjąć decyzję o starcie w wyjątkowym biegu, którego trasa poprowadzona została przez cztery miasta, a metą będzie bieżnia największego stadionu lekkoatletycznego w Polsce – Stadionu Śląskiego.

Twój bieg. Twoje zwycięstwo – hasło naszego biegu nie zmienia się od pierwszej edycji maratonu. Jest nadal aktualne i wierzymy, że dziesiąta, jubileuszowa edycja będzie wyjątkowym świętem biegowym na Śląsku, ale i Twoim Świętem.

Rosnąca frekwencja w naszych zawodach sprawiła, że podjęliśmy decyzję o przesunięciu startów biegów towarzyszących, tak by w jak najbardziej komfortowych warunkach zapewnić start biegaczom królewskiego dystansu.

Nie czekaj długo z decyzją!
Zgłoś się już dziś >>>

Warto skorzystać z promocji „na start”, która obowiązuje do 10 stycznia. Zgłoś swój start i przygotuj się do kolejnego biegowego sezonu, którego zwieńczeniem będzie maraton w Katowicach. Podobnie jak przy 9-tej edycji maratonu przygotowaliśmy atrakcyjne zasady dla zgłoszeń grupowych.

Jak co roku, tak też i na nadchodzącą edycję przygotowujemy kilka niespodzianek. A wszystko po to, by udział w PKO Silesia Marathon na długo zapadł w pamięci i kojarzył się tylko z pozytywnymi wyzwaniami.

 

Zawodników przygotowujących się do startu w półmaratonie pragniemy poinformować, iż wszystkie informacje na temat Silesia Półmaraton opublikujemy w pod koniec lutego 2018 roku na naszej oficjalnej stronie www.silesiamarathon.pl