Psiaraton 2023

24.08.2023

Udostępnij w social

Psiaraton 2023 – Gotowi do startu w trzeciej edycji ?  Już 2 września na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie rusza Silesia Psiaraton, czyli bieg, w którym możesz wziąć udział razem ze swoim kudłatym przyjacielem.

Bieg, odbędzie się na trzech długościach – MINI (ok. 1,8 kilometra), MIDI (ok. 3 kilometry) oraz MAXI (ok. 7 kilometrów). Trasy są wytyczone tak, aby każdy, mógł znaleźć coś dla siebie!

 

Aby wziąć udział w Psiaratonie, wystarczy wesprzeć Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach w jednej z podanych form:
●  przelewem
●  datkiem do skarbonki w dniu zawodów
●  datkiem rzeczowym w dniu zawodów
Kwota jest dowolna. Osoby, które zdecydują się na przelew dokonują wpłat na nr konta 67 1050 1243 1000 0090 3014 0421 oraz przynoszą potwierdzenie przelewu na miejsce.

 

Wydarzenie rozpoczyna się o 9:00 na terenie Parku Śląskiego. Zbiórka będzie miała miejsce naprzeciwko głównego wejścia na Stadion Śląski obok boiska treningowego.

 

Okolicznościowe numery startowe będzie można odbierać 2 września od 9:00 w biurze imprezy znajdującym się przy boisku treningowym. Warunkiem otrzymania numeru startowego jest okazanie bileciku potwierdzającego przelew lub datek na rzecz bezdomnych zwierzaków, który otrzymacie na stoisku schroniska.

 

Biegi rozpoczną się w następującej kolejności:

●  10:00 – Trasa MAXI (ok. 7km)
●  10:10 – Trasa MIDI (ok. 3km)
●  10:20 – Trasa MINI (ok. 1,8 km)

 

Poza samym biegiem, na miejscu, znaleźć będzie można wiele atrakcji zarówno dla czworonogów, jak i ich właścicieli.

 

Podobnie jak przed rokiem, partnerem całego wydarzenia jest Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach >>>. Podczas trwania biegu, zbierane będą pieniądze oraz najpotrzebniejsze rzeczy dla podopiecznych placówki.

 

Więcej informacji i aktualności dotyczących Psiaratonu przeczytać można na Facebooku na stronie wydarzenia.

 

Regulamin wydarzenia – Psiaraton 2023 >>>

Bądź z nami na bieżąco
Skip to content