Psiaraton 2022

12.08.2022

Udostępnij w social

Psiaraton 2022 – Gotowi do startu? Hau! Już 27 sierpnia na terenie Parku Śląskiego w Chorzowie rusza Silesia Psiaraton, czyli bieg, w którym możesz wziąć udział razem ze swoim kudłatym przyjacielem.

Bieg, podobnie jak rok temu odbędzie się na trzech długościach – MINI (0,8 kilometra), MIDI (3 kilometry) oraz MAXI (7 kilometrów). Trasy są zaprojektowane tak, aby każdy, niezależnie od sprawności, mógł znaleźć coś dla siebie!

Aby wziąć udział w Psiaratonie, wystarczy wesprzeć Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach w jednej z podanych form:
●  przelewem
●  datkiem do skarbonki w dniu zawodów
●  datkiem rzeczowym w dniu zawodów
Kwota jest dowolna, liczy się gest wobec potrzebujących zwierzaków. Osoby decydujące się na przelew dokonują wpłat na nr konta 67 1050 1243 1000 0090 3014 0421 oraz przynoszą potwierdzenie przelewu na miejsce.

Wydarzenie rozpoczyna się o 9:00 na terenie Parku Śląskiego. Zbiórka będzie miała miejsce naprzeciwko głównego wejścia na Stadion Śląski obok Silesia Beach i boiska treningowego.

Okolicznościowe numery startowe będzie można odbierać 27 sierpnia od 9:00 w biurze imprezy znajdującym się przy plaży Silesia Beach. Warunkiem otrzymania numeru startowego jest okazanie bileciku potwierdzającego przelew lub datek na rzecz bezdomnych zwierzaków, który otrzymacie na stoisku schroniska.

Biegi rozpoczną się w następującej kolejności:

●  10:00 – Trasa MAXI
●  10:10 – Trasa MIDI
●  10:20 – Trasa MINI

Poza samym biegiem, na miejscu, znaleźć będzie można wiele atrakcji zarówno dla czworonogów, jak i ich właścicieli:

Podobnie jak przed rokiem, partnerem całego wydarzenia jest Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Katowicach >>>. Podczas trwania biegu, zbierane będą pieniądze oraz najpotrzebniejsze rzeczy dla podopiecznych placówki.

Więcej informacji dotyczących Psiaratonu przeczytać można na Facebooku na stronie wydarzenia oraz na stronie Silesia Marathon.

Regulamin wydarzenia – Psiaraton 2022 >>>

 

 
Widzimy się na starcie!
 

Bądź z nami na bieżąco
Skip to content