Podziel się wrażeniami z biegu!

29.11.2022

Udostępnij w social

Za nami Silesia Marathon 2022, podczas którego tysiące zawodników przezwyciężyło swoje słabości i z sukcesem pokonało trasę jednego z trzech naszych dystansów, by na mecie stać się bohaterami!

 

Choć od chwil Wasze triumfu minęło już trochę czasu, dla nas wspomnienia z tego wyjątkowego dnia są wciąż żywe. Każdy z Was, bohaterów Silesia Marathon, ma swoją niepowtarzalną, biegową historię i wspomnienia związane z naszą imprezą. Z przyjemnością poznalibyśmy je wszystkie, dlatego chcemy zachęcić Was do podzielenia się z nami swoimi wspomnieniami i wrażeniami z udziału w tegorocznym wydarzeniu.

 

To, w jakiej formie to zrobicie, zależy wyłącznie od Was. Możecie opisać swoje wrażenia z biegu lub też podzielić się filmikiem, czy relacją fotograficzną. Macie pełną dowolność. Nieważne, na którym z dystansów startowaliście. Liczy się udział i fakt, że podjęliście wyzwanie.

 

Na Wasze prace czekamy do 18 grudnia. Możecie przesyłać je do nas na adres: info@silesiamarathon.pl. Najciekawsze materiały opublikujemy i nagrodzimy zestawami upominków sygnowanymi logo Silesia Marathon.

 

Z niecierpliwością czekamy na Wasze historie ze zmagań na trasie naszych biegów!

 

Ogólny regulamin konkursów znajdziecie >>>TUTAJ<<<

Bądź z nami na bieżąco
Skip to content