Oficjalna koszulka 15. Silesia Marathon

05.07.2023

Udostępnij w social

Z  dumą prezentujemy Wam naszą nową, jubileuszową koszulkę. Przypominamy, że każdy zawodnik otrzyma ją w pakiecie startowym.  Mamy nadzieję, że Wam się spodoba i wielu z Was wystartuje w niej 1 października.  

 Już od pierwszej edycji Silesia Marathon oferujemy uczestnikom wysokiej jakości koszulki techniczne. Zależało nam, aby tegoroczna, jubileuszowa koszulka była wykonana z najlepszych materiałów i charakteryzowała się odpowiednimi właściwościami termoregulacyjnymi. Równie istotnym elementem był dla nas projekt i krój. Krój wypracowaliśmy w trakcie ostatnich edycji a projekt jest odpowiedzią na Wasze oczekiwania. W tym roku postawiliśmy na połączenie kolorów granatu i złota.  Jak Wam się podoba? Czekamy na Wasze wrażenia w mediach społecznościowych.

 

Jeśli podoba się Wam koszulka, a nie jesteście jeszcze na liście startowej to może właśnie ona przekona was do startu, bo to jedyna możliwość by ją zdobyć. Czeka na Was już 5.000 zarejestrowanych biegaczy –  cieszmy się razem biegowym świętem! 

 

Poniżej prezentujemy tabelę rozmiarów. Wymiary koszulek podane są w centymetrach. Osoby, które są już zarejestrowane na bieg, do końca sierpnia mogą dokonać zmiany rozmiaru w edycji zgłoszenia po zalogowaniu się na swoje konto.

 

Bądź z nami na bieżąco
Skip to content