Mizuno oficjalnym partnerem Silesia Marathon 2024

16.02.2024

Udostępnij w social

Drodzy biegacze,

z radością informujemy, że firma Mizuno, ceniony japoński producent sprzętu sportowego, została oficjalnym partnerem Silesia Marathon 2024. Koszulki Mizuno pojawią się jesienią w każdym pakiecie startowym naszego tegorocznego biegu.

 

Historia tej renomowanej marki, sięgająca 1906 roku, to nieustające dążenie do doskonałości w produkcji sprzętu sportowego. Założona przez braci Ritachiego i Rizo Mizuno, marka zdobyła uznanie na całym świecie, uczestnicząc m.in. w największym maratonie w Niderlandach, w Amsterdamie.

 

Slogan Mizuno, „Power to Perform”, doskonale podkreśla filozofię tej marki. Produkty Mizuno nie tylko pozwalają sportowcom na wydobycie maksymalnego, indywidualnego potencjału, lecz są także rezultatem stałych konsultacji z profesjonalnymi sportowcami oraz nieustannych testów, które umożliwiają ich ciągłe doskonalenie.

 

Bogata oferta produktów Mizuno obejmuje najwyższej jakości obuwie sportowe. Od butów do biegania z innowacyjną technologią Wave, poprzez obuwie do sportów halowych, aż po dedykowane modele do piłki nożnej, rugby, golfa i wielu innych dyscyplin sportowych.

 

„Zaangażowanie Mizuno w Silesia Marathon jest początkiem współpracy, której celem jest rozwijanie pasji do biegania oraz promowanie zdrowego i aktywnego stylu życia. Warto zaznaczyć, że wyłącznym dystrybutorem marki Mizuno w Polsce jest firma LEVELSPORTKONCEPT” – powiedział po podpisaniu umowy Dyrektor Generalny Dominik Gruba.

 

„Cieszymy się, że tak uznana na świecie sportowa marka zdecydowała się po raz pierwszy wesprzeć na taką skalę duży, polski bieg maratoński. Wspólnie będziemy mogli działać dla dalszego rozwoju najbardziej masowej dyscypliny sportowej. Narodowy stadion lekkoatletyczny jest najlepszym miejscem do pokazania jak rozwijają się biegi uliczne w Polsce” – dodał Bohdan Witwicki, dyrektor Silesia Marathon.

 

Na efekty współpracy nie będziemy musieli czekać do października, bo wspólnie z Mizuno przedstawimy niespodziankę dla zarejestrowanych na bieg zawodników.

 

Serdecznie zapraszamy do wspólnego udziału w Silesia Marathon 2024.

 

Bądź z nami na bieżąco
Skip to content