Magniflex – gwarancja komfortowego snu

22.11.2022

Udostępnij w social

Przyjacielu z biegowych ścieżek!

 

Wiem, że do osiągania dobrych rezultatów i realizowania własnych zamierzeń potrzebna jest systematyczność, samodyscyplina, konsekwencja i przede wszystkim pasja.
Pasja jest tym, co napędza markę Magniflex od 1962 roku, będącą Partnerem Silesia Marathon 2022, do kreowania produktów wspierających regenerację.
Nieprzerwanie od 60 lat we włoskim Prato – jednym z głównych ośrodków tekstylnych świata, w przepięknej Toskanii, wytwarzamy najlepsze w Europie produkty dla snu – luksusowe materace i poduszki. Każdego dnia pomagają one zażyć głębokiego regenerującego snu milionom ludzi w 100 krajach na całym świecie.

 

 

 

 

Od początku istnienia marki, rodzinie Magni – podobnie jak Leonardowi Da Vinci – przyświeca idea tworzenia rozwiązań dzięki, którym ludziom żyje się łatwiej i przyjemniej. Przecież przyjemniej jest wysypiać się, wstawać i funkcjonować bez bólu, z uśmiechem na twarzy.

Współpracując z Uniwersytetem we Florencji, specjalistami Wydziału Nauki o Człowieku i Badań nad Ergonomią Ludzkiego Ciała, a także ekspertami od biomechaniki Uniwersytetu w Saragossie, na swoim koncie mamy unikatowe rozwiązania i patenty na materace funkcjonalne dla sportowców, ludzi aktywnych i każdego, kto chce podnieść komfort snu i jakość życia.

 

Piszę Ci o tym, bo wszyscy wiemy, że sen to nie tylko przyjemność, ale też źródło zdrowia i energii, z którą budzimy się co rano.
Dzięki lepszemu spaniu możesz efektywniej i swobodniej pracować, jednocześnie cieszyć się dobrym samopoczuciem aktywnie spędzając czas z rodziną czy znajomymi.
Dzielimy się naszą pasją.

 

 

W imieniu zespołu Magniflex i Rodziny Magni dziękuję Ci za spotkanie na Silesia Marathon 2022.
Życzę Ci sukcesów i energii w realizacji celów i marzeń. Do zobaczenia na Silesia Marathon w 2023!

Przemysław Mrozik, Magniflex Polska

 

 

Przyjmij od nas dodatkowy upominek – kod, który pozwoli Ci uzyskać luksusową poduszkę o wartości aż 590 zł.
Formularz do uzyskania unikatowego kodu znajdziesz w poniższym artykule poradnikowym: Jak Zdrowo Spać?

 

Polecamy też fachową wiedzę w temacie regeneracji przygotowaną przez specjalistów:
Najczęstsze kontuzje biegaczy i jak sobie z nimi radzić?
Jak dbać o regenerację po treningu?
Jak dobrać poduszkę do spania?
Nowoczesne rozwiązania dla snu

Bądź z nami na bieżąco
Skip to content