LR Health & Beauty dla biegaczy

LR Health & Beauty – oficjalnym Partnerem 10. edycji PKO Silesia Marathon!

LR Health & Beauty, wiodącą firma sprzedaży bezpośredniej w Europie każdemu uczestnikowi zapewni w pakiecie startowym wyjątkowy produkt. Mind Master Extreme, czyli ekstremalna dawka energii zapakowana w małą saszetkę, która… potrafi zdziałać cuda. Zawiera m.in. kofeinę z guarany i zielonej herbaty, witaminy D,E i C oraz sproszkowany aloes. Łatwy w spożyciu: wystarczy otworzyć, wsypać proszek do ust i pozwolić, aby się rozpuścił. Gotowe: możemy zaczynać dzień, trening, spotkanie.

Jako jedno z największych przedsiębiorstw sprzedaży bezpośredniej w Europie, LR Health & Beauty, zajmuje się dystrybucją najwyższej jakości produktów dla wszystkich osób, które uwielbiają dbać o swoją kondycję fizyczną i po prostu o świetne samopoczucie. Polski oddział mieści się w Katowicach. Jej zakres działalności obejmuje: dystrybucję wysokiej jakości suplementów diety, luksusowych kosmetyków do pielęgnacji i makijażu, perfum oraz urządzeń kosmetycznych. Trzy główne marki to: LR Aloe Via (kosmetyki pielęgnacyjne), LR Lifetakt (suplementy diety) oraz LR Zeitgard (pielęgnacja anti-age). Firma stanowi część założonego w 1985 roku w Niemczech globalnego koncernu LR Health & Beauty, który posiada swoje oddziały w 28 krajach. Marka współpracuje z międzynarodowymi gwiazdami: Brucem Willisem, Karoliną Kurkovą czy Guido Maria Kretschmerem. Ambasadorką marki LR Health & Beauty w Polsce jest dziennikarka, aktorka – Marzena Rogalska.

„Jesteśmy firmą z branży suplementów diety i kosmetyków przeznaczonych do codziennej pielęgnacji. W tym roku zostaliśmy oficjalnym Partnerem największego biegu na Górnym Śląsku i Zagłębiu, oczywiście mowa tutaj o 10. edycji PKO Silesia Marathon. Udział w tym prestiżowym, a przede wszystkim sportowym wydarzeniu jest dla nas okazją do promowania zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej” – skomentowała Magdalena Maderska – Kwarcińska, Communication & Events Specialist marki LR Health & Beauty – „Było to dla nas jasnym sygnałem, że w skali lokalnej powinniśmy zaangażować się w akcje, które promują zdrowy tryb życia na co dzień. PKO Silesia Marathon był dla nas oczywistym wyborem”.
Więcej informacji o firmie: https://www.lrworld.com/pl/