Koszulka Silesia Marathon najpiękniejsza w Polsce!

20.01.2020

Udostępnij w social

Konkurs na najlepsze koszulki i medale z imprez biegowych roku 2019, organizowany przez największy portal biegowy MaratonyPolskie.pl., został rozstrzygnięty! Od kilku lat oficjalne koszulki Silesia Marathon kończyły tę rywalizację miejscem na podium. Ta edycja konkursu jest jednak dla nas szczególna. Tym razem mamy bowiem aż dwa powody do radości, bo to właśnie oficjalna koszulka Silesia Marathon zdobyła tytuł najpiękniejszej w Polsce, a w klasyfikacji medalowej nasz krążek wywalczył drugie miejsce!

Wyniki ogłoszonego konkursu są dla nas tym bardziej cenne, gdyż w głosowaniu wzięło udział ponad 1.000 biegaczy z całej Polski. Serdecznie dziękujemy za wszystkie oddane głosy. Cieszymy się, że nasze koszulki i medale tak bardzo przypadły Wam do gustu. Pełni motywacji rozpoczynamy prace nad tegorocznymi projektami. Jesteśmy pewni, że i tym razem uda nam się stworzyć dla Was coś wyjątkowego i to z motywami, o które od kilku lat się upominacie 🙂