Koleje Śląskie partnerem Silesia Marathon

01.09.2023

Udostępnij w social

Z przyjemnością informujemy, że zawarliśmy umowę z Kolejami Śląskimi, partnerem Silesia Marathon

 

W tym roku do grona Partnerów Silesia Marathon dołączyły Koleje Śląskie, spółka samorządowa świadcząca usługi przewozowe na terenie województwa śląskiego.

 

„Udział Kolei Śląskich w roli partnera wydarzenia Silesia Marathon jest dla nas wyjątkowy. Cieszymy się, że wraz z Państwem będziemy mieć możliwość przeżywania wspaniałych chwil w tym szczególnym dniu. Mamy nadzieje, że uczestnictwo w Maratonie pozwoli Państwu na doskonałe spędzenie czasu świeżym powietrzu, okaże się wyjątkową przygodą oraz pozwoli na zacieśnienie więzi rodzinnych i towarzyskich”

 

 

„Koleje Śląskie serdecznie zapraszają do wzięcia udziału w Silesia Marathon. To unikatowe wydarzenie sportowe przez 4 miasta: Chorzów, Katowice, Siemianowice, Mysłowice. Pobiegnij z nami, razem  zadbajmy o siebie, o zdrowie, o nasza planetę. W skali mini biegnąc i pokazując, że można wraz ze swoim wyścigiem maratońskim  zmieniać świat i wybierając Kolej Śląską jako Twojego codziennego, ekologicznego przewoźnika” – Maciej Zaremba rzecznik Kolei Śląskich.

 

 

 

 

 

 

Bądź z nami na bieżąco
Skip to content