Kawa od baristów Woseby

To będzie wielkie kawowe show! W niedzielę 4 października Woseba zaprasza na darmową kawę serwowaną przez baristów podczas 12. edycji Silesia Marathon.

 Do mobilnej kawiarni Woseba zaprasza na darmową kawę zarówno uczestników biegu, jak i kibiców. Już po raz czwarty firma Woseba została kawowym partnerem tego wyjątkowego w skali kraju biegu. Kawa doskonale łączy się ze sportem – jak wiadomo zawiera kofeinę, która w naturalny sposób dodaje energii.

– Jako firma z blisko 30-letnim doświadczeniem w produkcji kaw ziarnistych i mielonych współtworzymy kulturę picia kawy. Cieszymy się, że razem z Fundacją Silesia Pro Active możemy mieć swój udział w tworzeniu tego wyjątkowego maratonu – mówi Roland Brylewski, dyrektor sprzedaży w firmie WOSEBA.

Do serwowania kawy podczas tegorocznej edycji Maratonu Woseba zaangażowała sześciu baristów. Ci, którzy odwiedzą mobilną kawiarnię Woseby, będą mogli spróbować 6 rodzajów kawy: Espresso, Crema, Arabica, Brasil, Mocca Fix Gold i Bio Organic.

Woseba jest znanym i cenionym dostawcą kaw ziarnistych na rynek polski, które w ofercie firmy są od początku jej istnienia, zaś Mocca Fix Gold należy do najpopularniejszych kaw w naszym kraju.

Więcej o firmie Woseba na www.woseba.pl