Katowickie Wodociągi w gronie partnerów Silesia Marathon

21.09.2022

Udostępnij w social

Jednym z partnerów Silesia Marathon są Katowickie Wodociągi S.A., które wspierają wydarzenie między innymi poprzez dostarczenie wody dla uczestników. Na katowickim odcinku trasy pojawią się nalewaki, beczkowozy, a nawet kurtyny wodne, które pozwalają szybko się schłodzić. Mimo jesiennej aury spodziewamy się na wydarzeniu wysokich temperatur!

 

Katowickie Wodociągi, obok swych głównych zadań, aktywnie działają również w innych obszarach. Jednym z nich jest pomoc w rozmaitych imprezach biegowych i rekreacyjnych. Spółka promuje aktywne spędzanie wolnego czasu – zarówno w gronie rodzinnym, jak i w towarzystwie ludzi o wspólnych pasjach. Punkty z Katowicką Kranówką i kurtynami wodnymi można więc spotkać na wydarzeniach sportowych, piknikach ekologicznych i wielu innych miejscach, w których katowiczanie decydują się wypoczywać lub wprost przeciwnie – zmęczyć się w sportowych zmaganiach.

 

Co ważne, Katowickie Wodociągi są nie tylko partnerem instytucjonalnym wydarzeń. Ich pracownicy chętnie sami biorą w nich udział, promując w ten sposób aktywny tryb życia. Jednym z ambasadorów jest Katarzyna Tanistra-Słowik – na co dzień kierownik Działu Zamówień Publicznych, a w wolnym czasie… biegaczka grupy Huragan Ligota i twarz Silesia Marathon 2020. Jak sama przyznaje, pokonywanie długich dystansów stało się wręcz nałogiem, a w realizowaniu pasji i pokonywaniu barier wspiera ją rodzina. Choć Katarzyna dzięki sukcesom jest chyba najbardziej rozpoznawalną biegaczką wśród pracowników Katowickich Wodociągów, to jednak nie jedyną. Wśród osób, które na co dzień dbają o to, by mieszkańcy mieli dostęp do czystej i zdrowej wody jest znacznie więcej fanów sportu – zarówno biegania, jak i innych dyscyplin.

Bądź z nami na bieżąco
Skip to content