Jesienny Silesia Półmaraton – zapisy ruszają już 27 lutego

25.02.2024

Udostępnij w social

Już teraz masz szansę stać się uczestnikiem jubileuszowej, 20. edycji Silesia Półmaraton, która odbędzie się 6 października br.!

 

Silesia Półmaraton to nie tylko wyjątkowe doświadczenie biegowe, ale również świetna okazja do spotkania pasjonatów biegania z Polski i zagranicy. Trasa przebiega ulicami śląskich miast, a meta umiejscowiona jest w słynnym „Kotle Czarownic”, przyciągającym od lat wszystkich, dla których bieganie jest nie tylko pasją, ale i szansą na wspaniałą, sportową rywalizację. W tym roku biegacze będą mogli wystartować w dwóch edycjach półmaratonu. Wiosennej, z wyjątkowym startem w katowickiej Strefie Kultury, a także jesiennej, rozgrywanej wspólnie z Silesia Marathon i biegiem ultra.

 

Zapisy ruszają 27 lutego o północy!

 

Rejestracja

 

Decyzję o udziale w tym wyjątkowym biegu warto podjąć jak najszybciej. Do końca lutego obowiązuje najniższa opłata startowa, więc nie zwlekaj z rejestracją! Więcej szczegółów dotyczących organizacji wydarzenia znajdziesz w Regulaminie biegu.

 

Nie przegap okazji, dołącz do społeczności biegowej i przeżyj niezapomnianą przygodę podczas wyjątkowej, jubileuszowej 20. edycji Silesia Półmaraton z metą na Stadionie Śląskim!

 

Przypominamy, że jesienna edycja Silesia Półmaraton wchodzi w skład Silesia Grand Prix >>>

 

Bądź z nami na bieżąco
Skip to content