MAREK WENDREŃSKI (GRANDPAGANG)

 

GDZIE BIEGAM: Tychy, Polska, a czasami Dubaj

MOJA PRZYGODA Z SILESIA MARATHON… rozpoczęła się w 2018 roku, kiedy to wraz z dziadkiem postanowiłem przebiec półmaraton. Napisaliśmy do organizatora biegu o umożliwienie startu w półmaratonie. Możecie się zastanawiać po co pytać o zgodę, skoro wystarczy się zapisać na bieg. My jednak mieliśmy jedną przeszkodę, a mianowicie to, że dziadek poruszał się na wózku. Jedyną osobą, która umożliwiła nam start był właśnie Bohdan Witwicki. W zeszłym roku przebiegliśmy wspólnie maraton. W tym roku pobiegnę Ku Pamięci Dziadka w ULTRA Silesia Marathon i zachęcam Was do startu właśnie w Silesia Marathon.

MOTYWUJE MNIE… myśl o tym, że nie biegnę dla siebie, a dla tych, którzy nie mogą. Na trasie panuje wspaniała atmosfera i aż chce się biegać szybciej i więcej. Dodatkowo mam wsparcie od całego teamu Silesia Marathon, więc czuję częścią tego biegu od kilku lat.

KIEDY BIEGAM TO… jest to dla mnie oderwanie się od rzeczywistości, a jednocześnie przekroczenie kolejnych granic. Biegając czuję się wolny. A biegnąc z kimś czuję, że odkrywamy razem świat na nowo.

KIEDY NIE BIEGAM TO… prowadzę swoją firmę szkoleniową. Szkolę z zakresu social media marketingu. Dodatkowo wydałem 2 książki: pt.„Co Ty Szczylu Możesz Wiedzieć” oraz „Maraton Pokoleń”, którą napisałem z dziadkiem, o tym, w jaki sposób wspólnie przebiegliśmy Silesia Marathon. Jestem również uzależniony od podróży oraz i sportu.

ZNAJDZIESZ MNIE NA:

 

<<<WRÓĆ