ELITE TEN CLUB Silesia Marathon

09.05.2023

Udostępnij w social

Tegoroczna, jubileuszowa edycja skłania nas do wielu refleksji. Jedną z nich jest chęć docenienia wszystkich biegaczy, którzy pokochali nasze wydarzenie i są z nami tak często, jak tylko mogą. To właśnie dla nich stworzyliśmy nasz najnowszy projekt – ELITE TEN CLUB.

ETC to elitarna grupa, do której przynależność jest uwarunkowana tylko jednym punktem – startem w dziesięciu edycjach Silesia Marathon. Nie ma znaczenia, czy były to starty na dystansie półmaratonu, maratonu czy biegu ultra, a także czy dziesięć startów następowało po sobie, czy w krótszych lub dłuższych przerwach. Do ELITE TEN CLUB może należeć każda biegaczka i każdy biegacz, którzy ukończyli dziesięć z czternastu dotychczasowych edycji biegu.

 

Projekt nie jest wyłącznie jednoroczną akcją, a więc jeśli macie za tobą np. „tylko” 5 startów, to nic nie stoi na przeszkodzie, byście za kolejnych kilka lat dołączyli do tego wyjątkowego grona biegaczy.

 

Udział w ETC jest bezpłatny!
Oprócz przynależenia do prawdziwej ELITY Silesia Marathon, zawodnicy będą mogli liczyć na dodatkowe bonusy. Na tę chwilę nie chcemy zdradzać wszystkich niespodzianek, ponieważ najpierw musimy Was policzyć. Z uwagi na fakt, iż przez 15 lat zmienialiśmy system informatyczny związany z biegiem, wydarzenie obsługiwane było przez różne firmy zajmujące się pomiarem czasu, a i sami zawodnicy zmieniali swoje dane/nazwiska, to prosimy o zgłaszanie akcesu do ETC Silesia Marathon przez nasz formularz kontaktowy (wybierając pole kontaktu ELITE TEN CLUB). W zgłoszeniu prosimy o wymienienie lat, w których startowaliście w naszym wydarzeniu. Powinno ich być minimum 10. Kontakt >>>.

 

Zawodnicy ETC, oprócz honorowego przynależenia do grona wyjątkowych biegaczy, otrzymują możliwość rozgrzewki przed startem w specjalnym miejscu, jakim jest główna arena naszego wydarzenia – bieżnia Stadionu Śląskiego oraz prawo do ustawienia się w pierwszej linii startu. Ponadto dla zawodników ELITE TEN CLUB progi cenowe pakietów startowych, przy rejestracji elektronicznej trwającej do 21 września, pozostaną od teraz niezmienne.

Bądź z nami na bieżąco
Skip to content