Dekoracji nigdy za wiele

27.10.2023

Udostępnij w social

Nie pozwalamy zapomnieć o 15 edycji. Silesia Marathon. W ostatni czwartek października odbyły się w sali konferencyjnej Stadionu Śląskiego ostatnie ceremonie dekoracji zwycięzców tegorocznego wydarzenia.

Był z nami i nagrody wręczał Wiceprezydent Katowic  – Waldemar Bojarun oraz dyrektor Silesia Marathon – Bohdan Witwicki.

Nagrody otrzymały najszybsze drużyny na poszczególnych dystansach.

W maratonie W POGONI ZA DUCHEM, w półmaratonie HURAGAN LIGOTA, po raz kolejny W POGONI ZA DUCHEM oraz BREMBO i SILESIA MARATHON CLUB w ultramaratonie.

 

Kolejną grupą nagradzanych biegaczy byli najszybsi mieszkańcy Katowic. W maratonie: Aleksandra Tarnowska i Marcin Bednarczyk, w ultramaratonie: Karolina Wosik i Grzegorz Rybok oraz półmaratonie: Barbara Grońska i Paweł Wróbel.

 

 

Symbolicznie doceniliśmy w tym roku biegaczy, którzy postanowili na start ubrać wyjątkowe kostiumy, które trudno nazwać za wyjątkowo biegowe. Na pewno ubarwili oni wydarzenie podejmując wyzwanie pokonania dystansu w wyjątkowych przebraniach.

 

 

Na koniec podsumowaliśmy konkurs dla wolontariuszy oraz konkurs wspominkowy dla biegaczy – wyniki którego będziemy sukcesywnie publikować na naszej stronie internetowej biegu.
Nie zabrakło też jubileuszowego dzwonu, którego dźwięk wybrzmiał na koniec spotkania, symbolicznie zamykając oficjalną część tegorocznej edycji.

Bądź z nami na bieżąco
Skip to content