CityFit Chorzów AKS – skorzystaj z kodu na bezpłatną wejściówkę!

02.12.2022

Udostępnij w social

CityFit Chorzów AKS to klimatyczny miejski klub położony na granicy malowniczego Parku Śląskiego. Klub ma 2000 m2 podzielonych na 9 stref (7 treningowych i 2 socjalne). Niepowtarzalny klimat, oprócz samego położenia, budują wyjątkowi klienci wraz z zespołem pracowników.

 

 

Zadbany i nowy sprzęt marki premium (Technogym, Matrix), dostępny w niskiej cenie sprawi, że nawet początkujący będą mogli wejść od razu na wyższy poziom treningu. Dla osób lubiących aktywność grupową przygotowana jest, świetnie wyposażona w nagłośnienie marki BOSE, sala fitness, w której odbywają się zajęcia do wyboru z bogatej oferty – poczynając od mentalnych, tanecznych, a na wzmacniających kończąc. Klub posiada rozbudowaną strefę wolnych ciężarów oraz maszyn oporowych, a miłośnicy sportów walki znajdą coś dla siebie w postaci specjalnie przygotowanej strefy FIGHT. Początkującym CityFit podaje pomocną dłoń w formie darmowych zajęć Introfit, na których Gym Assistanci pokazują klub i instruują o funkcjonalności klubu i maszyn oraz konsultacji z trenerami personalnymi, którzy w każdy ostatni czwartek miesiąca służą nieodpłatną pomocą każdemu zainteresowanemu klubowiczowi. W imieniu CityFit, partnera Silesia Marathon, zapraszamy więc zarówno osoby początkujące, jak i te, które wiedzą czego oczekują od klubu. Każdy znajdzie coś dla siebie!

 

 

W ramach naszego partnerstwa z klubem CityFit każdy z Was może teraz skorzystać z kodu SILESIA na darmową wejściówkę ważną przez 24 godziny od momentu jej uruchomienia. Jak skorzystać z kodu? Wyjaśniamy krok po kroku:

  • wchodzicie na stronę cityfit.pl -> „cennik” -> „wejściówki”;
  • wybieracie klub „CH AKS Chorzów ul. Parkowa 20”;
  • klikacie „wybieram” przy wejściówce 24h;
  • poniżej w miejscu opisanym „kod promocyjny” wpisujecie kod: SILESIA;
  • wejściówka rabatuje się do kwoty 0zł, procedujecie dalej i rejestrujecie się. Od tego momentu przez 24 godziny macie dowolną liczbę wejść do klubu;
  • ściągacie aplikację i logujecie się na nią za pomocą swoich danych;
  • zabieracie ze sobą strój sportowy, ręcznik, obuwie sportowe oraz kłódkę i udajecie się do klubu;
  • wejście jest automatyczne, należy zalogować się do aplikacji i zeskanować swój kod QR przy czytniku.

 

W razie pytań po wejściu do lobby wciskacie przycisk „wezwij obsługę”, która dostępna jest od poniedziałku do piątku w godz. 6:00-22:00, a w weekend w godz. 8:00-20:00.

 

Kod promocyjny ważny jest do końca grudnia.

 

 

 

 

Bądź z nami na bieżąco
Skip to content