07.03.2022

Udostępnij w social

Biegacze! W najbliższy czwartek 10 marca zapraszamy Was na Stadion Śląski, gdzie odbędzie się Piknik Wsparcia pod nazwą „Śląsk dla Ukrainy”. W ramach wydarzenia wystąpią między innymi: Dżem, De Mono, Enej, Marcin Wyrostek, Ewelina Lisowska, Kasia Moś i wielu innych artystów. Podczas koncertów prowadzona będzie zbiórka na rzecz ofiar wojny w Ukrainie.
Szczegóły dotyczące wydarzenia znajdziecie >>>tutaj.

Zespół Silesia Marathon przy współpracy ze Stadionem Śląskim również przygotował swój wkład w to wydarzenie – oczywiście o charakterze biegowym. Wielu z Was poznało już nieopisane emocje towarzyszące wbieganiu na bieżnię legendarnego Stadionu Śląskiego.  Tych, którzy chcieliby je sobie przypomnieć lub doświadczyć dopiero po raz pierwszy zapraszamy na Bieg dla Ukrainy! Od godziny 18:00 do 20:00 wszyscy chętni będą mieli możliwość wejścia na bieżnię „Kotła Czarownic” i przebiegnięcia dowolnej liczby okrążeń. O godzinie 17:45 na niebieskiej bieżni Stadionu Śląskiego odbędzie się wspólna rozgrzewka.

Wszystkich, którzy w trakcie pikniku chcą biegowo wesprzeć Ukrainę, prosimy o wpłaty w wysokości minimum 10 zł. za każde przebiegnięte okrążenie. Datki wpłacać można na konto bankowe Stowarzyszenia Pokolenie: ING Bank Śląski 46 1050 1214 1000 0023 2833 5191 , lub płatność mobilną Blik – nr do zbiórki: 662317867. Warto się wysilić, ponieważ dla osób, które pokonają najwięcej okrążeń przygotowaliśmy niespodzianki.

Wejście na bieżnię Stadionu Śląskiego odbywać się będzie bramami 3 lub 5, a następnie sektorami 27 i 28.

Uwaga! Wpłaty za planowaną liczbę przebiegniętych okrążeń nie będą weryfikowane, wierzymy jednak w Wasze wsparcie i pomoc dla uchodźców z Ukrainy. Pamiętajcie, że łączy nas z nimi naprawdę wiele, nie tylko barwy.

Piknik Wsparcia organizowany jest pod Patronatem Honorowym Jakuba Chełstowskiego, Marszałka Województwa Śląskiego.

Serdecznie zachęcamy do udziału i biegowego wsparcia Ukrainy!

Bądź z nami na bieżąco
Skip to content