Ambasadorka – Karolina Piskor

GDZIE BIEGAM: Zabrze

MOJA PRZYGODA Z SILESIA MARATHON…rozpoczęła się w 2014 roku, kiedy to postanowiłam przebiec mój pierwszy maraton. Idąc za ciosem w roku 2015 zdobyłam Koronę Maratonów Polskich. Czym jest dla mnie Silesia Marathon? Jest to jeden z tych maratonów, podczas którego nie wiesz czy masz gnać przed siebie, czy cieszyć się każdą minutą biegu!

MOTYWUJE MNIE…mimo różnych biegowych i niebiegowych etapów w życiu, do dalszej pracy nad sobą motywują mnie inni biegacze, którzy niemalże każdego dnia stają na starcie swojego biegu o lepsze jutro, zdrowie i dobrą formę.

KIEDY BIEGAM TO…czuję, że wszystko zależy tylko ode mnie, to ja decyduję kiedy, gdzie, jak długo, jak szybko będę biec. Bieganie jest dla mnie czymś, co robię dla przyjemności, nie biegam według planów, bo moja spontaniczna natura nie pozwala na rutynę treningową. Biegam bo lubię a gdy coś muszę to przestaję to lubić. Ważne jest by cieszyć się bieganiem, czerpać z tego przyjemność i pamiętać żeby dbać o siebie, biegać zdrowo i z rozsądkiem! No dobra bywa, że  nie ma w tym rozsądku za grosz, ale zabawa musi być!

KIEDY NIE BIEGAM TO…dzielę swój czas pomiędzy pracę a rodzinę. Każdego dnia w domu czeka na mnie mąż i dwójka cudownych dzieciaków, w których chcę zaszczepić bakcyla do aktywności fizycznej w różnej postaci. Na co dzień pracuję w salonie optycznym i lubię swoją pracę, w której jako optometrystka każdego dnia pomagam ludziom widzieć więcej, czuć się lepiej.

ZNAJDZIESZ MNIE NA:

<<<WRÓĆ