Ambasador – Tomasz Grzegorczyk

GDZIE BIEGAM: Katowice

MOJA PRZYGODA Z SILESIA MARATHON… rozpoczęła się w 2017 roku debiutem maratońskim i zapisała w mojej pamięci oraz sercu. Od tamtej pory nie wyobrażam sobie mojego kalendarza startowego bez SILESIA MARATHON. Przebiegłem w tej imprezie wszystkie dystanse, czyli półmaraton, maraton i ultramaraton na trasie 50 km. Jestem emocjonalnie związany z tą imprezą jako Ślązak, ale też jako człowiek związany ze sportem. To piękny i bardzo trudny maraton. „Twój bieg. Twoje zwycięstwo” to hasło podkreśla, co w biegach długodystansowych jest najważniejsze i pokazuje indywidualność startujących zawodników. Każdy startujący jest zwycięzcą i bohaterem pokonującym własne słabości i ograniczenia.

MOTYWUJE MNIE… sport i codzienne treningi przygotowujące do startów w zawodach biegowych i triathlonowych. Pokonywanie ograniczeń i trudności fizycznych poprzez kolejne wyzwania. Motywowanie innych do aktywności fizycznej i zdrowego trybu życia. Pomaganie innym w życiu, w treningach oraz wprowadzanie nowych osób w świat aktywności fizycznej. Sport to moja pasja i towarzyszy mi całe życie.

KIEDY BIEGAM TO… odpoczywam psychicznie i pozbywam się stresów dnia codziennego. Mam czas na analizę wielu spraw prywatnych, zawodowych i sportowych. Czuje wtedy, że jestem wolny i mogę dokonać wszystkiego o czym marzę. Biegam ponad 10 lat, a trenuje regularnie od 4 lat. Zdobyłem KORONĘ MARATONÓW POLSKICH w 2019 roku. Nie wyobrażam sobie życia bez sportu i treningów.

KIEDY NIE BIEGAM TO… jestem mężem, ojcem, katolikiem, właścicielem firmy, triathlonistą, licencjonowanym kierowcą rajdowym, narciarzem, bokserem i bywam piłkarzem. Kocham góry o każdej porze roku i morze latem oraz podróże i poznawanie nowych ludzi oraz kultur. Lubię spędzać wolny czas otaczając się naturą. Lubię pracę w ogrodzie i odpoczynek w nim. Lubię otaczać się ludźmi pozytywnie nastawionymi do życia, a takimi są niewątpliwie osoby aktywne fizycznie. Moja maksyma życiowa brzmi WSZYSTKO ZACZYNA SIĘ OD MARZEŃ. Żyje zgodnie z nią i ze stwierdzeniem, że jeśli jesteś w stanie o czymś marzyć, to możesz tego dokonać. Jestem życiowym optymistą.

ZNAJDZIESZ MNIE NA:

<<<WRÓĆ