Ambasador – Rafał Pietroszek


GDZIE BIEGAM: Strumień

MOJA PRZYGODA Z SILESIA MARATHON…zaczęła się w 2016 roku. To jeden z tych biegów, którego nie może zabraknąć w moim biegowym kalendarzu. To właśnie tutaj, na Naszej Ziemi, pokonałem pierwszy w moim życiu półmaraton, co tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że wybrałem dobrą drogę. Dzięki temu biegowi co roku odkrywam na nowo Katowice i nie tylko.

MOTYWUJE MNIE…dążenie do coraz lepszych wyników sportowych i pokonywania własnych słabości. Sukcesy w zawodach oraz coraz lepsze życiówki, napędzają mnie do działania, dodają mi siły i przekonania, że bieganie daje ogrom możliwości rozwoju i jest dla mnie czymś dużo więcej, niż tylko najprostszą formą aktywności fizycznej.

KIEDY BIEGAM TO…czuję się wolny i silny. Czuję, że mogę zrobić wszystko. Bieganie stało się nieodłącznym elementem mojego życia, dzięki czemu staram się przekonywać wszystkich wkoło do tej pięknej dyscypliny. I to uczucie, kiedy kończysz bieg i masz świadomość, że komuś pomogłeś poprzez motywowanie czy dopingowanie na trasie…bezcenne.

KIEDY NIE BIEGAM TO…gram w siatkówkę lub badmintona. Zawodowo zajmuję się logistyką, pracuję w korpo. Chwile między treningami a pracą spędzam z rodziną i znajomymi. Jest to idealny czas na regenerację. Interesuję się również fotografią.

ZNAJDZIESZ MNIE NA: 

<<<WRÓĆ