Ambasador – Przemek Nawrocki

GDZIE BIEGAM: Katowice

MOJA PRZYGODA Z SILESIA MARATHON… zaczęła się 5 edycji temu (2014). Jako rodowity Ślązak nie wyobrażam sobie sezonu biegowego bez tego biegu. Uczestnictwo w nim  jest „obowiązkiem” każdego maratończyka (tak mi się wydaje).

MOTYWUJE MNIE… każdy przebiegnięty kilometr – a im ich więcej, tym lepiej. Dzień bez biegania to dzień stracony. Dodatkowo sporym motywatorem dla mnie jest ilość moich znajomych, których udało mi się namówić do biegania. Dzięki bieganiu poznałem bardzo wiele fajnych ludzi.

KIEDY BIEGAM TO… mam sporo czasu na przemyślenia, planowanie różnych rzeczy (związanych z pracą, rodziną etc.). Bieganie jest moją pasją od 8 lat. Każdy dzień staram się rozpocząć przynajmniej od krótkiego biegu, bo bieganie wciągnęło mnie na maxa.

KIEDY NIE BIEGAM TO…planuję następny bieg. Tak na poważnie, to całe moje życie kręci się wokół sportu, jako że jestem absolwentem AWFu (narty, skitour’y, basen itd.). Oprócz sportu książka, kino, koncerty. W życiu prywatnym jestem szczęśliwym mężem i ojcem dwójki chłopaków (Szymon 13 lat i Franek 10 lat , no i nasza kochana BiBi BullMastiff).

ZNAJDZIESZ MNIE NA:

  • wielu biegach ulicznych oraz górskich.

<<<WRÓĆ