Ambasador – Ola Mądzik


GDZIE BIEGAM: Warszawa/Kielce

MOJA PRZYGODA Z SILESIA MARATHON…trwa od 2015 roku. Wtedy to pierwszy raz wystartowałam w tym biegu i byłam czwartą kobietą na mecie. Do dziś dnia jestem dumna z tego osiągnięcia. A czas 3:18:14 uważam za bardzo dobry jak na ten bieg, bo Silesia Marathon ma trasę piękną, ale trudną, przez co sprawia, że jest  wyjątkowy. Cieszę się bardzo, że i w tym roku mogę być częścią tego wydarzenia. Gorąco namawiam wszystkich, żeby dali się porwać urokowi Śląska.

MOTYWUJE MNIE…moje odbicie w lustrze oraz znajomi.

KIEDY BIEGAM TO…mam czas dla siebie. Czas na pogadanie sama ze sobą, przemyślenie wielu spraw i poukładania sobie wielu rzeczy. Kiedy biegam ze znajomymi, jest to dla mnie super okazja do spotkania i plotek, a przy okazji robimy coś dobrego dla siebie. W czasach kiedy każdy pędzi przed siebie i ciężko spotkać się na kawę, taka okazja jest podwójnie korzystna.

KIEDY NIE BIEGAM TO…głównie czytam  kryminały, ale lubię też ksiażki biograficzne. Uwielbiam spędzać czas w kuchni, staram się gotować i piec, ale muszę uważać żeby potem nie szło w boczki. Nie jestem typem lenicwa i ciężko mi wysiedzieć na miejscu.

ZNAJDZIESZ MNIE NA:

<<<WRÓĆ