Jak zarejestrować się na bieg?

28.04.2016

Udostępnij w social

  1. 1. Wybierz z menu „Strefa zawodnika” –> „Zapisy” –> „Rejestracja”.
  2. 2. Wybierz bieg w którym chcesz wziąć udział.
  3. 3. Jeśli masz już u nas konto zaloguj się na nie wybierając „Mam konto”. Jeżeli jeszcze nie zakładałeś konta na stronie silesiamarathon.pl lub nie rejestrowałeś się na niej na biegi w poprzednich latach wybierz „Nie mam konta”.

  1. 4. Wypełnij wszystkie wymagane pola oznaczone gwiazdką (*) i pozostałe jeśli chcesz. Osoby, które się zalogowały wybierając wcześniej „Mam konto” niektóre pola będą miały już wypełnione na podstawie danych z poprzednich rejestracji.

  1. Wypełnij informacje związane z biegiem i zaznacz akceptację regulaminu i zgód i kliknij „Zapisz się”. Pola wymagane są oznaczone gwiazdką (*). Wygląd formularza w tej części może się różnić w zależności od wybranego biegu.

  1. 5. Teraz możesz wybrać opcje dodatkowe, w tym opłacić grawer wyniku na medalu i członkostwo w Silesia Marathon Club. Suma dodatkowych opłat pojawi się obok (dodatkowe opcje możesz wybrać również później w edycji zgłoszenia). Kliknij „Przejdź dalej”.

  1. 6. Teraz widzisz podsumowanie opłat jakie wybrałeś w tym jaki jest koszt samego udziału w biegu. Zgodnie z regulaminem koszt udziału w biegu zmienia się. Im bliżej biegu tym opłata jest wyższa. Pamiętaj o tym wybierając opcję „Płacę później”. Po kliknięciu „Płacę teraz” zostanie wyświetlone podsumowanie kosztów.

  1. 7. Jesteś na ostatnim ekranie przez przejściem do systemu elektronicznych płatności PayU. Zobaczysz swoją podsumowaną kwotę do zapłaty. Po kliknięciu „Zapłać teraz” zostaniesz przeniesiony na stronę PayU.

  1. 8. Na stronie PayU możesz wybrać płatność kartą, przelewem bankowym lub blikiem. Jeśli wybrałeś przelew, a Twojego banku nie ma na liście, wybierz przelew tradycyjny. Zostaną podane dane do przelewu oraz możliwość wygenerowania druku przelewu do wydrukowania lub przepisania danych. Pamiętaj, aby nie zmieniać danych na druku.

  1. 9. Po zaksięgowaniu płatności na Twoim koncie pojawi się numer startowy przy Twoim zgłoszeniu na bieg. Możesz tam również zmienić niektóre dane podane przy rejestracji (strefę czasową, klub, rozmiar koszulki itp. – zmiany są możliwe do 31 sierpnia). Dane kontaktowe możesz edytować w zakładce „Moje dane”. Możesz też przenieść rejestrację na inny bieg (do 31 sierpnia) lub wybrać dodatkowo płatne opcje (do 15 września).

 

Bądź z nami na bieżąco
Skip to content