Trenuj z nami do Silesia Marathon 2019

Gotowi? Ruszamy z cyklem oficjalnych treningów do Silesia Marathon 2019. Treningi są otwarte i bezpłatne dla wszystkich chętnych. Spotykamy się w każdą środę o 18:00 w Parku Śląskim na przeciwko Stadionu Śląskiego w Chorzowie. Na pierwszy trening zapraszamy już 10 kwietnia.

Pod okiem wykwalifikowanej trenerki będziecie mogli przygotować się do wybranego przez Was październikowego dystansu. Dowiecie się jak prawidłowo wykonać rozgrzewkę, jakie ćwiczenia wybrać, by wzmocnić Wasze ciało, a w efekcie jak przebrnąć przez trening tak, by z tygodnia na tydzień z satysfakcją móc obserwować jego wymierne efekty.

O jakość treningów i Wasze postępy będzie dbać Martyna Puschhaus. Martyna jest wychowanką klubu sportowego TL „pogoń” Ruda Śląska oraz multimedalistką Mistrzostw Polski w biegu na 800 m oraz 1500 m. Całe życie związane ze sportem, kiedyś jako czynna zawodniczka pod okiem trenera Marka Jakubowskiego, wybitnego trenera biegów średnich i długodystansowych, dziś realizuje się przede wszystkim w roli trenerki personalnej.

Na treningach będą pojawiać się również organizatorzy oraz ambasadorzy Silesia Marathon, którzy odpowiedzą na Wasze pytania i podzielą się nowinkami na temat biegu. Zaprosimy również specjalistów z Galen Rehabilitacja, którzy udzielą Wam fachowej informacji z zakresu fizjoterapii.

PAMIĘTAJCIE!

Gdzie: Park Śląski, zbiórka przy Pomniku Górników

Kiedy: w każdą środę od 10 kwietnia do 2 października

O której: 18:00

Dla najwytrwalszych uczestników treningów przewidujemy atrakcyjne biegowe upominki.

Do zobaczenia!