Biegi i wydarzenia partnerskie

Zapraszamy na inne zaprzyjaźnione wydarzenia:

„ZIELONA PIĄTKA – GREEN RUN FESTIVAL” – Kraków, 20.10.2018r.

23. Międzynarodowy Bieg Uliczny w Jaworznie – Jaworzno, 1.09.2018r.

 

3. Tarnogórski Półmaraton – Tarnowskie Góry, 10.06.2018r.

XI Katowicki Festiwal Biegowy im. Jerzego Kukuczki – Katowice, 12.05.2018r.

 

 

 


„ZIELONA PIĄTKA – GREEN RUN FESTIVAL” – Kraków, 20.10.2018r.

„Zielona Piątka” to impreza biegowa towarzysząca festiwalowi filmów ekologicznych International Green Film Festival.
Malownicza, 5-kilometrowa trasa poprowadzona bulwarami Wisły w Krakowie obok Wawelu, muzeum Manghha, a także Kładką Bernatka łączącej urokliwe dzielnice Krakowa Kazimierz i Podgórze zapewni biegaczom niezapomniane doznania estetyczne.
„Zielona Piątka” to nie tylko propagowanie zdrowego trybu życia, ale też promocja tzw. zrównoważonego rozwoju opartego o zielone wartości. Każdy uczestnik otrzyma ekologiczny pakiet startowy oraz eko-medale.
Wśród uczestników rozlosujemy zaproszenia na galę finałową International Green Film Festival, a dla zwycięzców mamy nagrody rzeczowe w postaci rowerów oraz bonów na sprzęt sportowy.

STRONA WYDARZENIA, ZAPISY.

← Powrót


23. Międzynarodowy Bieg Uliczny w Jaworznie – Jaworzno, 1.09.2018r.

Zapraszamy wszystkich biegaczy do Jaworzna. W sobotę 1 września odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowego Biegu Ulicznego na dystansie 15 kilometrów. Kolejny raz organizator wprowadza również mniejszy dystans- można wziąć udział w Biegu Rekreacyjnym na 9 km startując razem z głównym biegiem.

Na uczestników obydwu biegów czekają: koszulka techniczna STEDMAN, odlewany medal , strefy kibicowania, konkurs, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody rzeczowe w postaci sprzętu komputerowego, RTV i AGD oraz oczywiście ciekawa, widokowa trasa i niezapomniane emocje w rywalizacji w kilkusetosobowej grupie biegaczy. W tym roku ponownie baza biegu, start i meta będą zlokalizowane na największym w mieście stadionie piłkarskim, a cały obiekt z trybunami na 7000 miejsc zostanie oddany biegaczom i ich kibicom. Dla komfortu zawodników wprowadzony został limit 800 osób w biegu 15 km oraz 200 osób w biegu 9 km.

STRONA WYDARZENIA, ZAPISY.

← Powrót


XI Katowicki Festiwal Biegowy im. Jerzego Kukuczki – Katowice, 12.05.2018r.

Tegoroczna impreza odbędzie się w sobotę 12 maja 2018r. w Katowickim Parku Leśnym w Katowicach Muchowcu. W bieżącym roku, tak jak w poprzednim oprócz maratonu i półmaratonu, biegi na 10 i 5 km, IV Mistrzostwa Katowic w Nordic Walking 10 i 5 km oraz biegi dla dzieci i młodzieży.
Wszystkie konkurencje odbędą się w atrakcyjnym plenerze Katowickiego Parku Leśnego w majowej atmosferze. Organizator – AWF Katowice – zapewnia wiele atrakcji dla całych rodzin i liczymy, że majowy piknik przypadnie Państwu do gustu.

STRONA WYDARZENIA, STRONA FACEBOOK, ZAPISY.

← Powrót


3. Tarnogórski Półmaraton – Tarnowskie Góry, 10.06.2018r.

10-go Czerwca 2018 roku odbędzie się w Tarnowskich Górach III Tarnogórski Półmaraton. Poprzednie dwie edycje biegu cieszyły się dużą popularnością zarówno wśród biegaczy jak i kibiców. W bieżącym roku biegacze mogą zmierzyć się z dystansem 21,097m lub 10,5km. Zapraszamy również osoby lubiące chodzić- mogą się one zmierzyć na dystansie 5,280m w marszu Nordic Walking.
Organizatorami zawodów są: Tarnogórskie Towarzystwo Triathlonowe oraz Urząd Miasta Tarnowskie Góry.
Honorowy patronat na biegiem objął Burmistrz Miasta Tarnowskie Góry Pan Arkadiusz Czech.
Start i meta będą usytuowane na Rynku przed ratuszem, a w okolicy startu zostanie zlokalizowane „miasteczko biegowe”, na którym będą mogły się zaprezentować firmy i instytucje związane z biegiem.

STRONA WYDARZENIA, STRONA FACEBOOK, ZAPISY.

← Powrót