Zapraszamy na Tyski Półmaraton - konkurs


 
Uwaga Konkurs! Do wygrania pakiet startowy na VI Tyski Półmaraton.
 
Tyski Półmaraton to bieg, którego trasa prowadzi ulicami Tychów oraz wokół jeziora Paprocańskiego. Impreza odbędzie się 3 września, więc jest świetną okazją do treningu przed królewskim dystansem na PKO Silesia Marathon.
 
Jeśli chcesz wygrać pakiet startowy na tą imprezę wystarczy, że na naszej stronie na Facebooku polubisz post o konkursie i napiszesz krótko w komentarzu jak zaczęła się twoja przygoda z bieganiem? Co skłoniło Cię do tego, aby zacząć biegać? Zaskocz nas! Osoba, która według nas napisze najciekawszy komentarz otrzyma nagrodę. 
 
Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 14 sierpnia.
 
Pełny regulamin konkursu znajdziecie tutaj>>>
 
grafika news tyskipolmaraton2
 
Trasa Tyskiego Półmaratonu prowadzi ulicami miasta Tychy (asfalt) oraz wokół jeziora Paprocańskiego (częściowo ubite trakty leśne). Biuro zawodów, start i meta mieści się na ul. Piłsudskiego 20 obok Hali Sportowej w Tychach. Podczas zawodów odbywa się wiele imprez towarzyszących takich jak biegi dla dzieci, rozgrzewka i zajęcia sportowe, masaże, pokazy produktów sportowych, losowanie nagród, piknik rodzinny, atrakcje dla najmłodszych (np. dmuchańce, malowanie twarzy).
Pierwsza edycja odbyła się we wrześniu 2012 roku - łącznie na starcie I Tyskiego Półmaratonu i Biegu Ulicznego oraz w biegach dla dzieci i młodzieży stanęło ponad 800 zawodników i zawodniczek w wieku od lat 2 do 70 kilku. W Półmaratonie wzięło udział ponad 400 osób. Wystartowali „zawodowcy” z Kenii i Ukrainy, wielu dobrych polskich zawodników, oraz cała rzesza biegaczy amatorów, wśród których byli goście z Węgier, Anglii, Hiszpanii, Białorusi, Włoch oraz Niemiec.
Bieg odbywa się pod patronatem Prezydenta Miasta Tychy.

W tym roku motywem przewodnim jest pokazanie jakimi cechami biegowymi się kierujecie - szybkością jak u geparda, mądrością sowy, wilczą walecznością lub dzikością lwa! A więc pokażcie nam swoje umiejętności ... i dołączcie!!!
 
tyskipolmaraton1 ulotka przodtyskipolmaraton2 ulotka tyl