Pocztówka z wakacji - wygraj pakiet startowy i pobyt w hotelu


 
Wystartowały wakacje, a wraz z nimi wakacyjny wypoczynek i podróże. Pamiętajcie, że jeszcze tylko 100 dni do startu tegorocznego PKO Silesia Marathon, więc to nie jest czas na błogie leniuchowanie, ale przede wszystkim aktywny wypoczynek. Na pewno będziecie w wielu ciekawych miejscach, będziecie wypoczywać i trenować. Jeśli chcecie się podzielić z innymi swoimi wspomnieniami, a przy okazji wygrać ciekawe nagrody zapraszamy do udziału w konkursie "Pocztówka z wakacji".
 
Wystarczy, że zrobicie zdjęcie z napisem:
 
Będę na
PKO Silesia Marathon
#mójbieg
 
Możecie je zrobić na wakacjach w egzotycznym miejscu, na działce, lub w innym ciekawym miejscu. Napis możecie wydrukować korzystając z przygotowanej kartki, napisać sami, dodać komputerowo lub wykorzystać inny sposób.
 
Zdjęcie można przesłać od 26 czerwca do 15 sierpnia na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zgłoszenie powinno zawierać zdjęcie, imię i nazwisko oraz oświadczenie o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia Konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.
 
Zdjęcia będą publikowane na naszym profilu na Facebook'u. Nagrodzimy 6 autorów (3 z największa ilością polubień zdjęc i 3 najciekawszych wg Komisji Konkursowej). Głosowanie trwa od momentu publikacji do 15 sierpnia.
 
Nagrody główne to 2 pakiety startowe na PKO Silesia Marathon 2017 (na maraton lub półmaraton) wraz z noclegiem w czterogwiazdkowym hotelu Novotel Katowice Centrum i maratońskim śniadaniem, kolejne nagrody to 4 zestawy gadżetów z limitowanej serii z logiem PKO Silesia Marathon.
 
Pamiętajcie - w wakacje też trenujemy i dobrze się bawimy!!! 

 

Pełny regulamin konkursu

Kartka konkursowa do druku