Konkurs - Spełniamy biegowe marzenia - wygraj wyjazd do RPA!


 
 
Nakręć film – ukończ maraton - wygraj wyjazd do RPA!
 
4 października może spełnić się niejedno marzenie. Każdy maratończyk, przebiegając tegoroczną linię mety PKO Silesia Marathon może również wygrać wspaniałą nagrodę – wyjazd do Republiki Południowej Afryki na bieg, którego trasa wiedzie wybrzeżami dwóch oceanów.
 
Two Oceans MarathonTwo Oceans Marathon w Kapsztadzie jest uważany za najpiękniejszy bieg świata. Bieg w trakcie którego można podziwiać zapierające dech w piersiach widoki pozostaje na zawsze w pamięci uczestników. Dziś każdemu uczestnikowi maratonu PKO Silesia Marathon 2015 dajemy szansę wygrania wspaniałej nagrody – wyjątkowego wyjazdu na ten jeden z najwspanialszych biegów świata.
Konkurs „Spełniamy biegowe marzenia” – z PKO Silesia Marathon na koniec świata, skierowany jest do wszystkich uczestników biegu głównego - maratonu. Nagrodą główną konkursu jest wyjazd na Two Oceans Marathon w Kapsztadzie w marcu 2016 roku. W ramach nagrody zapewniamy przelot, pobyt w Kapsztadzie, możliwość zwiedzania miasta i okolic oraz start w Two Oceans Marathon do którego pomoże się przygotować doświadczony trener.
 
Co zrobić by wyjechać z nami na „koniec świata”?
Nakręć filmik z Twoich przygotowań do startu w PKO Silesia Marathon, przekonaj dlaczego właśnie Ty będziesz najlepiej reprezentować śląski maraton w RPA.
Film powinien spełniać następujące wymagania:
- Tematyka powinna nawiązywać do hasła „Spełniam biegowe marzenie” - z PKO Silesia Marathon na kraniec świata oraz startu uczestnika w PKO Silesia Marathon 2015
- Długość filmu od 30 sekund do 10 minut
- W filmie musi się pojawić w dowolnej formie następująca kwestia: „Spełniam biegowe marzenie z PKO Silesia Marathon”
Zamieść film na serwisie YouTube i prześlij zgłoszenie do Konkursu na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zgłoszenie powinno zawierać:
- Tytuł wiadomości e-mail: „Konkurs – spełniamy biegowe marzenia”
- Imię i nazwisko uczestnika
- Numer startowy przyznany po rejestracji i dokonaniu opłaty za udział w biegu głównym PKO Silesia Marathon 2015
- Link do pobrania opublikowanego w serwisie YouTube filmu
- Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby Konkursu o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia Konkursu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”
 
Zgłoszenia będą przyjmowane od 1 czerwca do 31 sierpnia 2015r.
Wszystkie filmy będą na bieżąco publikowane na fanpage’u Silesia Marathon na Facebook’u od 15 czerwca br. Na każdy film można oddawać głosy od momentu jego publikacji do dnia 15 września 2015r. 15 września 15 najpopularniejszych filmików (z największą ilością „polubień”) przejdzie do 2 etapu konkursu. Spośród nich Jury nagrodzi 5 autorów najlepszych filmów – zwycięzca pojedzie na Two Oceans Marathon do RPA, 4 pozostałe osoby otrzymają nagrody i upominki od organizatora Konkursu i partnerów biegu.
 
Pełny tekst regulaminu Konkursu znajdziecie tutaj:
REGULAMINN KONKURSU >>>
 
 
Czekamy na Twoje zgłoszenie, czekamy na Twój film.
Pokaż dlaczego to właśnie Ty powinieneś reprezentować nas w RPA.
Wyprawa na koniec świata może być Twoim udziałem!
 
 
rpa news kolaż
 
 
Sponsorem nagrody głównej - wyjazdu do RPA jest Grupa Pietrzak.
 
 
Pietrzak logo duze czarne
 
 
 
 
Honorowy patronat nad Konkursem objął Ambasador Republiki Południowej Afryki w Polsce Simon Ntombela.
 
Logo govement RPA
 
Nad prawidłowością przebiegu Konkursu czuwa kancelaria KSP legal & tax advice
 
KSPLegal
Opiekę w trakcie pobytu w Cape Town (Kapsztadzie) zapewnia Bespoke Africa Safaris
 Logo Bespoke AfricaSafaris