Konkurs - "Wspomnienia z Silesia Marathon"


 
Pamiętasz jak to było, kiedy uczestniczyłeś w naszym biegu? Jakie emocje wtedy odczuwałeś? Były to Twoje pierwsze zawody? A może te, na których uzyskałeś najlepszy wynik? A może byłeś na naszej imprezie jako kibic i dopingowałeś swoich bliskich, którzy podjęli wyzwanie królewskiego dystansu?
Jeśli lubisz pisać i dzielić się z innymi swoimi wrażeniami, to mamy dla Ciebie wyzwanie na miarę maratończyka!
Zapraszamy do konkursu „Wspomnienia z Silesia Marathon”. Podziel się z nami swoimi wrażeniami z poprzednich edycji biegu. W konkursie mogą brać udział zarówno zawodnicy wszystkich dotychczasowych edycji zawodów jak i osoby, które brały udział w wydarzeniu jako kibic.
Napisz teks na maks. 4000 znaków opisujący twoje osobiste wrażenia z uczestnictwa w Silesia Marathon. Praca może mieć dowolna formę: reportażu, opowiadania, itp. Mile widziane będą załączone do tekstu zdjęcia lub inne formy graficzne.
Prace należy przesyłać do 10 maja na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Zgłoszenie powinno zawierać tekst oraz ewentualne zdjęcia w formie załącznika, imię i nazwisko oraz oświadczenie o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia Konkursu zgodnie z  ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.
 
Zwycięzca otrzyma biegową kurtkę z limitowanej serii PKO Silesia Marathon 2017, zestaw upominków z logiem PKO Silesia Marathon a jego praca zostanie opublikowana na łamach Dziennika Zachodniego. 5 wyróżnionych osób zastanie nagrodzonych upominkami z logo PKO Silesia Marathon.
Pamiętaj, każde wspomnienie jest dla nas ważne i daje nam wielką motywacje do tego, aby z roku na rok tworzyć coraz lepsze i niezapomniane wydarzenie.